REKLAMA

Wraca promocja hipotek w ING – marża w dół

2021-06-23 13:02
publikacja
2021-06-23 13:02
Wraca promocja hipotek w ING – marża w dół
Wraca promocja hipotek w ING – marża w dół
fot. Alexander V Evstafyev /

Do 11 lipca trwać będzie nowa edycja promocji kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim. Bank po krótkiej przerwie zaproponował stawki nieco niższe niż w poprzedniej akcji, która zakończyła się 20 czerwca.

Wśród banków regularnie przygotowujących akcje promocyjne kredytów hipotecznych na placu boju pozostały tylko dwie instytucje – mBank i ING Bank Śląski. Ten ostatni przedstawił właśnie nowe warunki dla zainteresowanych finansowaniem zakupu nieruchomości ze zmienną lub stałą stopą procentową przez 5 lat.

Kredyty hipoteczne w ING dostępne są dla osób, które wniosą co najmniej 20-procentowy wkład własny. Promocyjny cennik obowiązuje do 11 lipca 2021 r. W tym czasie należy złożyć kompletny wniosek o finansowanie.

Kwota kredytu hipotecznego objętego promocją musi mieścić się w przedziale od 100 tys. zł do 1,5 mln zł. Klient powinien także posiadać lub założyć przed podpisaniem umowy o finansowanie rachunek osobisty w banku z deklaracją comiesięcznych wpływów w kwocie 2 tys. zł. Dodatkowo co najmniej jedna osoba powinna zawrzeć umowę ubezpieczenia indywidualnego za pośrednictwem ING Banku Śląskiego.

W przypadku wyboru oprocentowania zmiennego klienci mają do wyboru dwie wersje produktu:

  • „Łatwy start” – z marżą 2,25 pp. i zerową prowizją,
  • „Lekka rata” – z marżą 2,05 pp. i prowizją 1,5 proc.

W porównaniu z warunkami obowiązującymi do 20 czerwca stawki są nieco niższe. W wariancie „Łatwy start” marża jest niższa o 0,05 pp. O tyle samo zmieniła się marża w opcji „Lekka rata” przy niezmienionej stawce prowizji.

W przypadku kredytów ze stałą stopą procentową przez 5 lat oprocentowanie na 23 czerwca wynosi odpowiednio 4,11 proc. w wariancie „Łatwy start” i 3,91 proc. w opcji „Lekka rata” (z prowizją 1,50 proc.).

MK

Źródło:
Tematy
Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Temperatura skacze, nagroda wzrasta! Otwórz konto i odbierz nawet 350 zł!

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
tomaszektoma
ubieranie leszczy w "tani" kredyt
a pozniej rata x2
niezamsiealesiewypowiem
Za to na socjalu czynsz bez zmian, a i dodatki nowe dadzą za pozotywny głos w wyborach
demeryt_69
Czy to przypadek, że wnet po tym jak pojawiły się pogłoski o możliwości podwyżek stóp, ubieranie leszczy w kredyty nabrało nowej 'dynamiki' :)

Powiązane: Mieszkanie na kredyt

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki