Poranna dawka informacji

Newslettery

Od 20 lat redakcja Bankier.pl codziennie dostarcza najnowszych informacji gospodarczych. Piszemy o wszystkim, co może mieć znaczenie dla portfeli naszych czytelników. Przygotowujemy newsy, autorskie analizy, rankingi, raporty i programy specjalne. Podajemy sprawdzone, rzetelne informacje.


Gorąco zachęcam do zapisania się na newslettery przygotowywane przez naszych redaktorów.Dużo się dzieje? Z Bankier.pl będziesz na bieżąco

Malwina Wrotniak, redaktor naczelna Bankier.pl

Newsletter poranny

Codzienna poranna dawka najważniejszych informacji ze świata pieniądza. Tematy dnia, aktualna sytuacja na rynkach, zmiany dla konsumentów i przedsiębiorców. Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat finansów, zanim rozpoczniesz dzień.

ZAPISZ SIĘ

Podsumowanie dnia

Podsumowanie dnia

Dla osób, które nie chcą pogubić się w informacyjnym chaosie, redaktorzy Bankier.pl podsumowują mijający dzień, wybierając najważniejsze fakty. Przywołujemy zdarzenia i decyzje, które będą miały największe znaczenie dla naszych portfeli. Całość w wygodnej formule "godzina po godzinie".

ZAPISZ SIĘ

Podsumowanie dnia

"Prześwietlamy promocje"

Banki prześcigają się w walce o nowych klientów. Które z ofert to faktyczne okazje, ile można realnie zarobić i jakim kosztem? Redaktor Monika Dekrewicz, która od lat monitoruje bankowe cenniki i jest autorką wielu rankingów Bankier.pl, tym razem prześwietla bankowe promocje. Podpowiada, z których warto skorzystać, za każdym razem wskazując zarówno na ich zalety, jak i wady.

ZAPISZ SIĘ

Podsumowanie dnia

Praca

Kto zatrudnia, a kto zwalnia? Kto rządzi rynkiem - pracownik czy pracodawca? Śledzimy na bieżąco doniesienia kadrowe, piszemy o konfliktach i strajkach w przedsiębiorstwach, podsumowujemy najważniejsze trendy.

ZAPISZ SIĘ

Podsumowanie dnia

Nieruchomości

Sprzedajesz, kupujesz, wynajmujesz mieszkanie lub budujesz dom? Chcesz poznać rynkowe ceny, panujące trendy i być na bieżąco ze zmianami w prawie? A może po prostu lubisz wiedzieć, co w świecie nieruchomości piszczy i mieć wszystkie informacje w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki?

ZAPISZ SIĘ

Podsumowanie dnia

Uwagi i zapytania: redakcja@bankier.pl

Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.