RSS Bankier.pl

RSS to format stworzony do przekazywania nagłówków wiadomości. Tytuły wiadomości wraz z krótkimi streszczeniami dostępne są natychmiast po ich opublikowaniu w serwisie internetowym. Dodatkowo wszystkie wiadomości podzielone są na kanały tematyczne, co pozwala nam spersonalizować otrzymywane wiadomości.

Dzięki RSS nie musimy co chwilę odwiedzać naszych ulubionych serwisów tylko po to, żeby zobaczyć czy nie pojawiły się jakieś nowe wiadomości - zrobi to za nas specjalny czytnik, który pobierze najnowsze nagłówki i zaprezentuje je nam w przejrzystej i czytelnej formie.

W jaki sposób korzystać z kanałów RSS Bankier.pl?

Do odczytywania wiadomości RSS potrzebny jest odpowiedni program - czytnik (np. RSS Reader, Feed Reader, SharpReader ) lub przeglądarka WWW, która posiada swój własny wbudowany czytnik (Opera, Safari lub Mozilla Firefox po zainstalowaniu odpowiedniej wtyczki).

Gdy posiadasz już odpowiednie oprogramowanie lub przeglądarkę internetową, wystarczy że wybierzesz które kanały RSS chcesz otrzymywać i dodasz ich adresy do swojego czytnika.

Listę kanałów z wiadomościami Bankier.pl znajdziesz na prawym pasku.