O nas

Bankier.pl – działający od 2000 roku wiodący serwis o tematyce finansowo-biznesowej, oferujący swoim odbiorcom treści i narzędzia ułatwiające podejmowanie decyzji związanych z zarządzaniem pieniędzmi. Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych i wartościowych treści, będących odpowiedzią na potrzeby użytkowników dotyczących wiedzy z zakresu  inwestowania, finansów osobistych, podatków czy też prowadzenia firmy.

Misja portalu Bankier.pl

Misją Bankier.pl jest troska o finanse naszych odbiorców. Bankier.pl to miejsce, w którym użytkownicy znajdą odpowiedź na każde nurtujące pytanie z zakresu finansów i inwestowania oraz dowiedzą się, jak efektywniej zarządzać budżetem swoim i prowadzonych przez siebie firm.

Wierzymy, że Bankier.pl jest nie tylko platformą informacyjną pełną wartościowych treści i użytecznych narzędzi, ale także drogowskazem i mapą po skomplikowanym świecie finansów.

Podział portalu

  • Rynki - najnowsze informacje z giełdy, notowania, poradniki inwestycyjne, komentarze ekspertów i profile spółek giełdowych.
  • Twoje Finanse - sekcja skierowana do osób korzystających z produktów finansowych, obejmuje informacje prawne, porady ekspertów, zestawienia ofert bankowych i narzędzia przydatne w wyborze oferty instytucji finansowej.
  • Biznes - część portalu skierowana do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, zawierająca informacje, porady i zestawienia dotyczące prowadzenia firmy, podatków i usług finansowych.
  • Forum - największą w kraju społeczność inwestorów i zainteresowanych tematyką giełdową. Średnia miesięczna liczba aktywnych odbiorców Forum Bankier.pl w Unii Europejskiej za ostatnie 6 miesięcy na dzień 1.09.2023 wyniosła 468,2 tys.
  • Centrum Finansowe - miejsce gdzie oferujemy ponad 200 najlepszych produktów finansowych dostępnych on-line.