Oferta Centrum Finansowego Bankier.pl

Zapraszamy do Centrum Finansowego

Centrum Finansowe jest nowoczesną platformą transakcyjną, za pomocą której wszyscy użytkownicy portalu Bankier.pl mogą zamawiać najlepsze i najciekawsze na rynku produkty finansowe.

Dla naszych kontrahentów Centrum Finansowe stanowi skuteczny kanał dystrybucji produktów finansowych w Internecie, który idealnie uzupełnia tradycyjne kanały.

Z tego rozwiązania z powodzeniem korzysta już ponad 100 instytucji finansowych, oferujących ponad 250 produktów.

Korzyści ze współpracy z nami doceniły już największe instytucje finansowe w Polsce, wśród których znajdziemy m.in: PKO BP, ING Bank Śląski, Bank Millennium, mBank, Credit Agricole, Inteligo, Alior Bank, Getin Bank, Deutsche Bank PBC, BNP Paribas, Eurobank i wiele innych, które za naszym pośrednictwem pozyskały już i pozyskują wielu klientów.
Wiodącym instytucjom finansowym dajemy możliwość zamieszczenia prezentacji swojej oferty w pełnym zakresie lub tylko wybranych produktów (zobacz więcej). To przede wszystkim od Państwa zależy to, co znajdzie się w prezentacji, jej wygląd treść i sposób, w jaki Państwa produkty będą promowane. Możecie Państwo również zawsze liczyć na pomoc i doświadczenie naszych specjalistów w zakresie e-commerce.

Dlaczego warto sprzedawać przez Centrum Finansowe Bankier.pl?

  • ponad 931 tys. Unikalnych Użytkowników (UU) miesięcznie
  • wyjątkowo atrakcyjny profil użytkowników
  • liczne akcje promocyjne wspierające sprzedaż produktów finansowych
  • obecność w skutecznych narzędziach sprzedażowych (porównywarki finansowe)
  • udział w zestawieniach produktów finansowych pisanych przez Redakcję Bankier.pl (rankingi)

Sprzedaż produktów finansowych w Bankier.pl to nie tylko Centrum Finansowe – oferujemy również:

  • możliwość umieszczenia swojej oferty na wielu średniej wielkości portalach i wortalach internetowych w ramach programu: Internetowe Centrum Finansowe. W ten sposób firma może dotrzeć ze swoją ofertą do wielkiej grupy użytkowników Internetu bez konieczności nawiązywania współpracy z wieloma mniejszymi wortalami i bez ponoszenia dodatkowych kosztów! W ramach ICF oferta znajduje się także na serwisach z naszej Grupy – PIT.pl, VAT.pl, MamBiznes.pl, TwojaFirma.pl, PRNews.pl – średnio 1 mln 200 tys. Unikalnych Użytkowników (UU) miesięcznie.
  • możliwość dołączenia oferty instytucji do Systemu Partnerskiego Bankier.pl, w którym zdobywaniem klientów na produkty i usługi finansowe zajmują się nasi Partnerzy. W chwili obecnej w Systemie Partnerskim zarejestrowanych jest około 15.000 użytkowników którzy w swoim otoczeniu aktywnie polecają produkty i usługi objęte programem. Zobacz jak działa System Partnerski

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.
Zachęcamy do kontaktu z nami w dowolnej formie:

Natalia Wielgosz - Sawicka
Dyrektor Działu Sprzedaży
tel. +48 22 333 98 44
ecommerce@bankier.pl lub eco2@bankier.pl

Produkty polecane