TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Oferta Centrum Finansowego Bankier.pl

Zapraszamy do Centrum Finansowego

Centrum Finansowe jest nowoczesną platformą transakcyjną, za pomocą której wszyscy użytkownicy portalu Bankier.pl mogą zamawiać najlepsze i najciekawsze na rynku produkty finansowe.

Dla naszych kontrahentów Centrum Finansowe stanowi skuteczny kanał dystrybucji produktów finansowych w Internecie, który idealnie uzupełnia tradycyjne kanały.

Z tego rozwiązania z powodzeniem korzysta już ponad 100 instytucji finansowych, oferujących ponad 250 produktów.

Korzyści ze współpracy z nami doceniły już największe instytucje finansowe w Polsce, wśród których znajdziemy m.in: PKO BP, ING Bank Śląski, Bank Millennium, mBank, Credit Agricole, Inteligo, Alior Bank, Getin Bank, Deutsche Bank PBC, BNP Paribas, Eurobank i wiele innych, które za naszym pośrednictwem pozyskały już i pozyskują wielu klientów.
Wiodącym instytucjom finansowym dajemy możliwość zamieszczenia prezentacji swojej oferty w pełnym zakresie lub tylko wybranych produktów (zobacz więcej). To przede wszystkim od Państwa zależy to, co znajdzie się w prezentacji, jej wygląd treść i sposób, w jaki Państwa produkty będą promowane. Możecie Państwo również zawsze liczyć na pomoc i doświadczenie naszych specjalistów w zakresie e-commerce.

Dlaczego warto sprzedawać przez Centrum Finansowe Bankier.pl?

  • ponad 931 tys. Unikalnych Użytkowników (UU) miesięcznie
  • wyjątkowo atrakcyjny profil użytkowników
  • liczne akcje promocyjne wspierające sprzedaż produktów finansowych
  • obecność w skutecznych narzędziach sprzedażowych (porównywarki finansowe)
  • udział w zestawieniach produktów finansowych pisanych przez Redakcję Bankier.pl (rankingi)

Sprzedaż produktów finansowych w Bankier.pl to nie tylko Centrum Finansowe – oferujemy również:

  • możliwość umieszczenia swojej oferty na wielu średniej wielkości portalach i wortalach internetowych w ramach programu: Internetowe Centrum Finansowe. W ten sposób firma może dotrzeć ze swoją ofertą do wielkiej grupy użytkowników Internetu bez konieczności nawiązywania współpracy z wieloma mniejszymi wortalami i bez ponoszenia dodatkowych kosztów! W ramach ICF oferta znajduje się także na serwisach z naszej Grupy – PIT.pl, VAT.pl, MamBiznes.pl, TwojaFirma.pl, PRNews.pl – średnio 1 mln 200 tys. Unikalnych Użytkowników (UU) miesięcznie.
  • możliwość dołączenia oferty instytucji do Systemu Partnerskiego Bankier.pl, w którym zdobywaniem klientów na produkty i usługi finansowe zajmują się nasi Partnerzy. W chwili obecnej w Systemie Partnerskim zarejestrowanych jest około 15.000 użytkowników którzy w swoim otoczeniu aktywnie polecają produkty i usługi objęte programem. Zobacz jak działa System Partnerski

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.
Zachęcamy do kontaktu z nami w dowolnej formie:

Natalia Wielgosz - Sawicka
Dyrektor Działu Sprzedaży
tel. +48 22 333 98 44
ecommerce@bankier.pl lub eco2@bankier.pl

Produkty polecane