REKLAMA

Promocja kredytów hipotecznych w ING z lekką podwyżką marży

2021-05-17 10:32
publikacja
2021-05-17 10:32
Promocja kredytów hipotecznych w ING z lekką podwyżką marży
Promocja kredytów hipotecznych w ING z lekką podwyżką marży
fot. jslove / / Shutterstock

Do 20 czerwca trwać będzie nowa edycja promocji kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim. Bank zaproponował stawki nieco wyższe niż w poprzedniej akcji, która zakończyła się 16 maja.

Wśród banków regularnie przygotowujących akcje promocyjne kredytów hipotecznych na placu boju pozostały tylko dwie instytucje – mBank i ING Bank Śląski. Ten ostatni przedstawił właśnie nowe warunki dla zainteresowanych finansowaniem zakupu nieruchomości ze zmienną lub stałą stopą procentową przez 5 lat.

Kredyty hipoteczne w ING dostępne są dla osób, które wniosą co najmniej 20-procentowy wkład własny. Promocyjny cennik obowiązuje do 20 czerwca 2021 r. W tym czasie należy złożyć kompletny wniosek o finansowanie.

Kwota kredytu hipotecznego objętego promocją musi mieścić się w przedziale od 100 tys. zł do 1,5 mln zł. Klient powinien także posiadać lub założyć przed podpisaniem umowy o finansowanie rachunek osobisty w banku z deklaracją comiesięcznych wpływów w kwocie 2 tys. zł. Dodatkowo co najmniej jedna osoba powinna zawrzeć umowę ubezpieczenia indywidualnego za pośrednictwem ING Banku Śląskiego.

W przypadku wyboru oprocentowania zmiennego klienci mają do wyboru dwie wersje produktu:

  • „Łatwy start” – z marżą 2,29 pp. i zerową prowizją,
  • „Lekka rata” – z marżą 2,09 pp. i prowizją 1,5 proc.

W porównaniu z warunkami obowiązującymi do 16 maja stawki są nieco wyższe. W wariancie „Łatwy start” marża jest wyższa o 0,05 pp. O tyle samo zmieniła się marża w opcji „Lekka rata” przy niezmienionej stawce prowizji. Przypomnijmy, że wzrosty o podobnej skali zaobserwowaliśmy również miesiąc wcześniej.

W przypadku kredytów ze stałą stopą procentową przez 5 lat oprocentowanie na 17 maja wynosi odpowiednio 4,20 proc. w wariancie „Łatwy start” i 4 proc. w opcji „Lekka rata” (z prowizją 1,50 proc.).

MK

Źródło:
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Mieszkanie na kredyt

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki