REKLAMA

MLP Group kupiło działkę w Łodzi pod nowy projekt logistyczny

2020-03-24 09:52
publikacja
2020-03-24 09:52
GPW

MLP Group zakupiło nieruchomość gruntową w Łodzi, na której planuje zrealizować projekt o docelowej powierzchni najmu ok. 80 tys. m kw. - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Jak podano, budowa nowego centrum logistycznego ma ruszyć na początku 2021 roku, a wydanie pierwszego gotowego obiektu zaplanowane jest na trzeci kwartał 2021 roku.

Kompleks logistyczny MLP Łódź ma być skierowany przede wszystkim do najemców z sektora e-commerce, logistyki, dystrybucji oraz lekkiej produkcji. Spółka podała, że projekt MLP Łódź jest pierwszym, ale nie ostatnim parkiem grupy w województwie łódzkim.

„Celem strategicznym MLP Group jest obecność spółki w kluczowych regionach kraju i dlatego na nich będziemy dokonywać nowych akwizycji działek, co pozwoli nam na zwiększenie naszego zaangażowania na wspomnianych obszarach" - poinformowała w komunikacie dyrektor sprzedaży Agnieszka Góźdź.

"W najbliższym czasie możemy spodziewać się znacznego spowolnienia na rynku, wtedy kluczowe znaczenie będą miały lokalizacje w obrębie dużych miast. Dlatego my, jako MLP Group nie obawiamy się tego, właśnie ze względu na obecność grupy w newralgicznych miejscach w kraju” - dodała.

MLP Group jest notowanym na GPW deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Grupa działa na rynku polskim, niemieckim i rumuńskim. (PAP Biznes)

sar/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki