REKLAMA

Gronkiewicz-Waltz o usunięciu Kurskiego z PiS-u i swojej konf. w hospicjum

2005-10-14 09:36
publikacja
2005-10-14 09:36
Hanna Gronkiewicz - Waltz oceniła, że decyzja o usunięciu Jacka Kurskiego z szeregów Prawa i Sprawiedliwości była słuszna. Liderka warszawskiej Platformy Obywatelskiej dodała, że Kurski niejednokrotnie był autorem kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak oszczerstwa pod adresem rodziny Donalda Tuska to przekroczenie wszelkich granic.

Hanna Gronkiewicz Waltz, która była gościem radiowej Trójki powórzyła, że nie ma nic złego w tym, że zorganizowała swoją konferencję w jednym z warszawskich hospicjów. Prawo i Sprawiedliwość twierdzi, że była to haniebna zagrywka i domaga się za to przeprosin. Gronkiewicz - Waltz podkreśliła, że idąc do hospicjum kierowała się dobrem ludzi, którzy tam przebywają. Dodała, że została zaproszona przez dyrekcję tej placówki.

Liderka warszawskiej Platformy Obywatelskiej zarzuciła ponadto PiS-owi, że chce mieć wyłączność na władzę. Podkreśliła, że obawia się, iż w nowym parlamencie będzie podobna sytuacja jak w Radzie Warszawy, gdy Lech Kaczyński przeciągał na swoja stronę pojedyncze osoby z innych ugrupowań.
Źródło:IAR
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki