REKLAMA
WEBINAR

Automatyczne transakcje walutowe - wygoda dla spłacających kredyty

2012-06-25 12:40
publikacja
2012-06-25 12:40

Nowe rozwiązanie wprowadzone przez Internetowykantor.pl przyda się wszystkim spłacającym kredyty walutowe. Rozbudowa serwisu o funkcję auto-zatwierdzania pozwala na skrócenie czasu transakcji i brak konieczności każdorazowego akceptowania kursu waluty.


Duża konkurencja na rynku wymiany walut stymuluje rozwój oferty i listy korzyści dla klientów. Rośnie dystans pomiędzy kantorami internetowymi a tradycyjnymi. Lista korzyści przemawiająca za wymianą walut online została właśnie poszerzona o automatyczne transakcje walutowe. Teraz oprócz wygody dokonywania transakcji z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu i bezpieczeństwa wymiany walut usprawnieniu uległ sam proces obsługi. W portalu Internetowykantor.pl pojawiła się nowa usługa, która dodatkowo zmniejsza liczbę działań jakie ma do wykonania klient podczas transakcji. Teraz każdy użytkownik portalu ma możliwość sprzedać bądź kupić walutę bez dodatkowego potwierdzania operacji w panelu klienta.


- Wielu z naszych klientów, to osoby spłacające kredyty walutowe. Wprowadzona funkcjonalność pozwala im na pełną automatyzację spłaty miesięcznej raty. Oprócz oczywistych zysków finansowych mogą teraz oszczędzać swój czas – mówi Michał Czekalski, współwłaściciel Internetowykantor.pl.


System automatycznie po otrzymaniu pieniędzy przesłanych przez klienta dokonuje wymiany po kursie bieżącym. Po tej operacji pieniądze są przesyłane na rachunek wskazany przez klienta. Kantor umożliwia automatyczną wymianę całej przelanej kwoty lub dokładne określenie jaką ilość waluty należy zakupić. Pozostałe po transakcji środki są automatycznie zwracane na konto złotówkowe klienta. To doskonałe rozwiązanie dla osób regularnie kupujących walutę, np. posiadaczy kredytów denominowanych we frankach szwajcarskich czy euro. W połączeniu ze zleceniami stałymi przelewów jedynym naszym zmartwieniem staje się zapewnienie odpowiedniej ilości środków na rachunku prowadzonym w polskich złotych. Korzystający z Internetowykantor.pl mają nadal możliwość samodzielnej decyzji o momencie wymiany waluty. Osoby, które chcą wybrać kurs waluty mogą to zrobić poprzez zalogowanie się do systemu transakcyjnego./ internetowykantor.pl
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Rekrutujesz? Wypróbuj Pracuj.pl i wygraj iPhone 14 | Konkurs dla firm

Rekrutujesz? Wypróbuj Pracuj.pl i wygraj iPhone 14 | Konkurs dla firm

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~kredyt-owiec
Tak, zlecenia terminowe są super, teraz zlecam wymianę kiedy mam czas
Polecam, działa super.

http://bankier.tv/jak-taniej-splacac-kredyt-walutowy-11202.html
https://www.inkantor.pl/index.php/zlecenie-terminowe

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki