Lasy Państwowe wybrały PKO TFI do zarządzania PPK

2020-04-23 13:56
publikacja
2020-04-23 13:56
fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUM

Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych wybrała PKO TFI do zarządzania Pracowniczymi Planami Kapitałowymi - poinformowało w czwartek PKO TFI. Jak dodano, umowa w tej sprawie została już podpisana.

"Przystąpiliśmy już do prezentacji naszych rozwiązań innym jednostkom organizacyjnym Lasów Państwowych m.in. aplikacji iPPK do prostej obsługi całego przedsięwzięcia" - powiedział cytowany w komunikacie wiceprezes Zarządu PKO TFI Łukasz Kwiecień.

Jak dodano, pracownicy Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych otrzymają dostęp do swoich środków poprzez system transakcyjny i-fundusze.pl.

"Jednostki Lasów Państwowych samodzielnie decydują o wyborze firm zarządzających PPK. Część z nich wybrała operatora i podpisała umowy w I kwartale br., większość ma jeszcze czas do 27 października (po zmianach terminów wdrożenia PPK wprowadzonych ustawą o tzw. Tarczy Antykryzysowej)" - powiedział cytowany w komunikacie dyrektor generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny.

Przewagą PKO TFI, jest to, że działa na polskim rynku kapitałowym od ponad 22 lat i zarządza środkami ponad miliona klientów.

autor: Aneta Oksiuta

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
barnabka
Bardzo dobry spsób odkładania pieniędzy. Mozna drugie tyle mozna zyskac, nie dziwię sie ze coraz więcej osob pozytywnie patrzy na ten program
edwinn
Skoro w ppk do mojego oszczędzania dokłada mi się i pracodawca i państwo, to czemu miałbym z tego rezygnować :) To prosty ale skuteczny program, który łatwo pozwoli całkiem sporo odłożyć przez wiele lat

Powiązane: PPK - Pracownicze Plany Kapitałowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki