REKLAMA

Lidl szuka chętnych na staż. Oferuje 3 tys. brutto

2017-03-24 10:23
publikacja
2017-03-24 10:23

Lidl do końca marca przyjmuje zgłoszenia od chętnych na staż w firmie. Aplikacje mogą składać studenci niezależnie od roku studiów. Sieć dyskontów oferuje płatną umowę stażową oraz wynagrodzenie w wysokości 3 tys. zł brutto miesięcznie.

fot. Marek Wisniewski / Puls Biznesu / / FORUM

Trzymiesięczny staż ma rozpocząć się 3 lipca, zaś ostateczny termin składania aplikacji to 31 marca. Lidl szuka osób „pracowitych, ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań” do pracy w takich obszarach jak m.in. marketing, HR, sprzedaż, finanse i księgowość, logistyka oraz w dziale prawnym czy budowlanym. W ramach programu stażowego The Lidl Way to Carreer właściciel dyskontów oferuje możliwość współpracy ze specjalistami w danej dziedzinie oraz możliwość realizacji autorskiego projektu.

Plan stażu przewiduje dwutygodniowe szkolenia w dziale docelowym, szkolenie w strukturach sprzedaży i w obszarze logistyki magazynowej. Praca czeka w centrali Lidl w Jankowicach oraz dziewięciu biurach sprzedaży w całej Polsce, m.in. w Gliwicach czy Legnicy. W każdym przypadku wynagrodzenie ma wynosić 3 tys. zł brutto.

Lidl może się pochwalić ponad 600 sklepami w całej Polsce. Sieć dyskontów od marca oferuje nowo zatrudnionym kasjerom od 2550-3300 zł brutto w zależności od lokalizacji. Po dwóch latach zarobki mogą wzrosnąć do poziomu 3000-3800 zł brutto.

Źródło:
Tematy
Kupuj taniej wszystko, czego potrzebujesz z pożyczką bez prowizji. RRSO 12,08%

Kupuj taniej wszystko, czego potrzebujesz z pożyczką bez prowizji. RRSO 12,08%

Komentarze (68)

dodaj komentarz
~klient
3500zł brutto po 2 latach to uczciwe wynagrodzenie za taką pracę, oby brak rąk do pracy sprawił iż tyle będzie można dostać na początek w tej branży.
~Dim
Mi obiło się o uszy że, studenci są inaczej traktowani jeśli chodzi o składki ZUS więc płacąc 3000 brutto to zupełnie inne pieniądze jak dla kogoś kto skończył studnia np 3 lata wcześniej i dostaje 3000 brutto. Netto to zupełnie różne kwoty.

W ostatnich czasach wyże demograficzne były w latach 73, 83. Ten
Mi obiło się o uszy że, studenci są inaczej traktowani jeśli chodzi o składki ZUS więc płacąc 3000 brutto to zupełnie inne pieniądze jak dla kogoś kto skończył studnia np 3 lata wcześniej i dostaje 3000 brutto. Netto to zupełnie różne kwoty.

W ostatnich czasach wyże demograficzne były w latach 73, 83. Ten z 83 się uplasował w pierwszej połowie lat dwutysięcznych, maksymalnie do 2007. Potem to już tylko niż.

Obecnie studentów jest niewielu w porównaniu do przeszłości i przedsiębiorstwa poszukują najtańszych pracowników. Jak im się skończą ulgi to będą tak samo atrakcyjni jak wszyscy inni pracownicy.
~Andrzej
no więc www.almoc.pl pokazuje jak to działa...
~winsdomWizard
Po co ja medycynę kończyłem lekarz na stażu ( po 6-ciu latach studiów)zarabia 1469 zł na rękę. Potem rezydentura przez 5 lat 3200 brutto , a na kasie 3000 brutto i jak się pomylisz to nikt nie umiera ewentualnie serek można komuś doliczyć, albo odjąć.
~8Mile
To weź się za robotę w zawodzie i coś zrób ze swoim życiem cebulionie.
~ał
Po co jęczenie?
Każdy wie po co studiował medycynę.

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/376947,pokaz-lekarzu-co-masz-w-garazu,id,t.html
~hm
100% racji. Wynagrodzenia ludzi z zawodów szczególnych (takich jak lekarze, policjanci, sędziowie) i emerytury (chodzi głównie o ilość grup uprzywilejowanych i wysokość ich emerytur) są w Polsce postawione całkiem na głowie. Kiedy PIS się za to weźmie? A tak swoją droga to za te 3 tyś na stażu w Lidlu to jak myślicie,100% racji. Wynagrodzenia ludzi z zawodów szczególnych (takich jak lekarze, policjanci, sędziowie) i emerytury (chodzi głównie o ilość grup uprzywilejowanych i wysokość ich emerytur) są w Polsce postawione całkiem na głowie. Kiedy PIS się za to weźmie? A tak swoją droga to za te 3 tyś na stażu w Lidlu to jak myślicie, kto zapłaci w cenach towarów?
~Adam
otwórz prywatną praktykę a nie tylko chcesz siedzieć na wygodnym fotelu w państwówce. Jak idzie pacjent prywatnie do lekarza to min 100zł z portfela znika w 15min, a są i tacy co biorą 200zł czyli 5 pacjentów ( max 2h pracy ) i 1000zł jest x 20 dni to 20tys

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki