REKLAMA

YOSHI: Zawarcie aneksu nr 1 do umowy o wprowadzenie akcji serii D Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu

2021-10-07 17:22
publikacja
2021-10-07 17:22
Zarząd Emitenta Yoshi Innovation S.A. z siedzibą w Chorzowie ("Spółka", "Emitent"), w nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 26/2021 z dnia 9 września 2021 roku (dot. zawarcia umowy o wprowadzenie akcji serii D Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu) informuje, że w dniu dzisiejszym doszło do zawarcia aneksu nr 1 do ww. umowy o wprowadzenie akcji serii D Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect) z Kancelarią Adwokacką Kramer i Wspólnicy sp. j. z siedzibą w Warszawie. Aneks wchodzi w życie z dniem jego zawarcia.

Zgodnie z zawartym aneksem nr 1 do umowy o wprowadzenie akcji serii D Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect) rozszerzono jej zakres o wprowadzenie do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect) również akcji serii E Spółki.

W konsekwencji wiążąca strony umowa obejmuje wprowadzenie akcji serii D oraz akcji serii E Spółki do obrotu w alternatywnym systemie obrotu (rynek NewConnect)

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt 9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"


Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki