REKLAMA

Problemy z logowaniem do Banku Pekao

2016-05-09 13:40
publikacja
2016-05-09 13:40
Problemy z logowaniem do Banku Pekao
Problemy z logowaniem do Banku Pekao
fot. Andrzej Bogacz / / FORUM

Klienci Banku Pekao zgłaszają, pisząc na [email protected], utrudnienia w logowaniu do systemu transakcyjnego. Bank potwierdza, że mogą występować podobne problemy.

fot. Andrzej Bogacz / / FORUM

Od około godziny do redakcji Bankier.pl nadchodzą sygnały od klientów Banku Pekao o utrudnieniach w logowaniu do systemu bankowości elektronicznej. Na trudności skarżą się też użytkownicy mediów społecznościowych.

Obecnie Bank potwierdza występowanie przejściowych problemów - na stronie pekao24.pl pojawił się komunikat następującej treści:

"Szanowni Państwo, informujemy, że z przyczyn technicznych mogą wystąpić tymczasowe trudności z zalogowaniem do serwisów Pekao24 i usług maklerskich. Prosimy o ponowne zalogowanie się do serwisu w ciągu kilku minut. Przepraszamy za niedogodności."

Utrudnienia potwierdził również pracownik infolinii Banku Pekao, zachęcając, aby klienci - w razie wystąpienia trudności - próbowali ponownego logowania.

fot. / / Bankier.pl
Źródło:
Tematy
10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~Anonymous
Dzisiaj były ataki DDoS na polskie banki, być może to jeden z banków, który nieco ucierpiał na zmniejszeniu przepustowości.
~Kaszub
ten bank regularnie blokuje dostęp do kont klientom
~skarpetabank
Pinindzy nima.kuniec pekauo.
~Dżejms
Z miesiąc temu było to samo. I weź trzymaj jakieś gubsze pieniądze w banku - głupota. Pamiętamy o Cyprze i Grecji, pamiętamy!
~wielkizderzaczmamony odpowiada ~Dżejms
Jasne, że w banku to najlepiej "ziemskim", t.j. bank-bańka, zwykle szklana, zakopana pod jabłonką :] pamiętać to chyba trzeba kac po grilu łikendowym by takie głupoty pleść jak w tych komentarzach wyżej :]
~Dżejms odpowiada ~wielkizderzaczmamony
Co najgłupsze wg. Ciebie? Cypr czy Grecja?

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki