Problemy z logowaniem do Banku Pekao

Klienci Banku Pekao zgłaszają, pisząc na alert@bankier.pl, utrudnienia w logowaniu do systemu transakcyjnego. Bank potwierdza, że mogą występować podobne problemy.

Problemy z logowaniem do Banku Pekao
Problemy z logowaniem do Banku Pekao (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Od około godziny do redakcji Bankier.pl nadchodzą sygnały od klientów Banku Pekao o utrudnieniach w logowaniu do systemu bankowości elektronicznej. Na trudności skarżą się też użytkownicy mediów społecznościowych.

Obecnie Bank potwierdza występowanie przejściowych problemów - na stronie pekao24.pl pojawił się komunikat następującej treści:

"Szanowni Państwo, informujemy, że z przyczyn technicznych mogą wystąpić tymczasowe trudności z zalogowaniem do serwisów Pekao24 i usług maklerskich. Prosimy o ponowne zalogowanie się do serwisu w ciągu kilku minut. Przepraszamy za niedogodności."

Utrudnienia potwierdził również pracownik infolinii Banku Pekao, zachęcając, aby klienci - w razie wystąpienia trudności - próbowali ponownego logowania.

(Bankier.pl)
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 6 ~Anonymous

Dzisiaj były ataki DDoS na polskie banki, być może to jeden z banków, który nieco ucierpiał na zmniejszeniu przepustowości.

! Odpowiedz
6 3 ~Kaszub

ten bank regularnie blokuje dostęp do kont klientom

! Odpowiedz
2 9 ~skarpetabank

Pinindzy nima.kuniec pekauo.

! Odpowiedz
2 6 ~Dżejms

Z miesiąc temu było to samo. I weź trzymaj jakieś gubsze pieniądze w banku - głupota. Pamiętamy o Cyprze i Grecji, pamiętamy!

! Odpowiedz
0 3 ~wielkizderzaczmamony odpowiada ~Dżejms

Jasne, że w banku to najlepiej "ziemskim", t.j. bank-bańka, zwykle szklana, zakopana pod jabłonką :] pamiętać to chyba trzeba kac po grilu łikendowym by takie głupoty pleść jak w tych komentarzach wyżej :]

! Odpowiedz
0 0 ~Dżejms odpowiada ~wielkizderzaczmamony

Co najgłupsze wg. Ciebie? Cypr czy Grecja?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne