REKLAMA

Oferta Comtegry najkorzystniejsza w przetargu CPD MF; oferta Cube.ITG i Betacomu odrzucona

2017-04-18 10:08
publikacja
2017-04-18 10:08

W przetargu Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów na budowę usługi odtworzenia po katastrofie dla kluczowych usług elektronicznych resortu finansów jako najkorzystniejsza została wybrana oferta IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego za 55,5 mln zł brutto. Oferta konsorcjum Cube.ITG i Betacomu została odrzucona - podał zamawiający.

Na początku marca Cube.ITG informowało, że złożona przez niego oferta w konsorcjum z Betacomem za 53,9 mln zł brutto okazała się najtańsza w przetargu Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów na budowę usługi odtworzenia po katastrofie dla kluczowych usług elektronicznych resortu finansów.

W przetargu oferty złożyło łącznie dziewięciu wykonawców. Przy ocenie ofert odrzucono też ofertę konsorcjum Qumaka i PGZ System za 61,4 mln zł.

Po ocenie ofert na drugim miejscu z punktacją 97,12 pkt. znalazło się APN Promise, na trzecim konsorcjum Asseco Data Systems i Symmetry z 94,81 pkt., a na czwartym Comarch Polska z 94,43 pkt.

Obecne wykonawcy mają czas na składanie odwołań od wyników oceny ofert.

To drugie podejście CPD MF do tego przetargu. W październiku 2016 r. przetarg na budowę usługi odtworzenia po katastrofie dla kluczowych usług elektronicznych resortu finansów został unieważniony. Wówczas najtańszą ofertę złożył Qumak (69,3 mln zł brutto z opcją). Konsorcjum Cube.ITG i Betacomu zaproponowało wtedy 101,6 mln zł. (PAP Biznes)

gsu/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Teraz z kodem PROSTY masz 0% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego (RRSO 12,68%).

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~trolorlo
cena akcji cuba pewnie poleci do 2 zl teraz :> jednym słowem sa w d..

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki