REKLAMA

Biedronka sprzedaje maseczki ochronne

2020-04-08 09:30
publikacja
2020-04-08 09:30

Biedronka wprowadza do swojego asortymentu maseczki ochronne. Za paczkę trzech sztuk zapłacimy 14,99 zł.

fot. / / Biedronka

Biedronka sprzedaje maseczki z jonami srebra, które mają działanie bakteriobójcze. Klienci w opakowaniu za 14,99 zł znajdą trzy sztuki. Każdą maseczkę można użyć pięć razy po uprzednim wypraniu w temperaturze 60 stopni.

Z końcem marca br. wprowadzone zostały w Polsce nowe ograniczenia oraz zasady robienia zakupów. Należy do nich m.in. konieczność zakładania rękawiczek przed wejściem do sklepu. W niektórych krajach europejskich obowiązuje również nakaz wychodzenia na zewnątrz w maseczkach. 

Od kilku tygodni markety wprowadzają do swojego asortymentu produkty dezynfekujące mające pomóc w walcze z koronawirusem. Pierwszą ofertę żeli antybakteryjnych za 3,99 zł wprowadziła właśnie Biedronka. Następnymi sklepami był Lidl i Kaufland. Lidl zaoferował całą linie kosmetyków dezynfekujących - od proszku do prania po mydło. Kaufland skupił się na produktach do rąk. 

DF

Źródło:
Tematy
Ranking najtańszych kont firmowych

Ranking najtańszych kont firmowych

Komentarze (19)

dodaj komentarz
janek43
To co pisze poniżej o maseczkach to napewno związane z tym że handlarze internetowi wykupują na Alibabie cały towar i sprzedają na polskich portalach po wielokrotnie wyższych cenach. Dodatkowo dostawa Alibaby trwa tygodnie, powoduje że listonosze roznosili po domach i jeszcze inne. Akurat wydaje mi się że maseczki powinny być dostępne To co pisze poniżej o maseczkach to napewno związane z tym że handlarze internetowi wykupują na Alibabie cały towar i sprzedają na polskich portalach po wielokrotnie wyższych cenach. Dodatkowo dostawa Alibaby trwa tygodnie, powoduje że listonosze roznosili po domach i jeszcze inne. Akurat wydaje mi się że maseczki powinny być dostępne dla Polaków w sklepach i rząd powinien pomóc żeby były w sklepach ale nie sklepach internetowych bo tutaj jeszcze łatwa paść ofiarą oszustw. Na zdjęciu wszystko fajnie wygląda tez maseczka a potem okaże się że to badziewie.
specjalnie_zarejestrowany2
sorry za spam ale mam nadzieję że nie ujdzie draniom na sucho

Alibaba, światowy gigant handlu internetowego, od wtorku 24 marca zaprzestaje sprzedaży podmiotom z Polski środków ochronnych, maseczek i płynów dezynfekujących - informuje z Pekinu Tomasz Sajewicz, dziennikarz Polskiego Radia. Doniesienia te potwierdził radiu minister
sorry za spam ale mam nadzieję że nie ujdzie draniom na sucho

Alibaba, światowy gigant handlu internetowego, od wtorku 24 marca zaprzestaje sprzedaży podmiotom z Polski środków ochronnych, maseczek i płynów dezynfekujących - informuje z Pekinu Tomasz Sajewicz, dziennikarz Polskiego Radia. Doniesienia te potwierdził radiu minister cyfryzacji Marek Zagórski.

Decyzja Alibaby jest wynikiem interwencji polskiego rządu, który kontaktował się w tej sprawie z władzami chińskimi.

https://www.rp.pl/Handel/200329834-Polski-rzad-poprosil-Alibabe-by-nie-sprzedawala-maseczek-do-Polski.html
janek43
pamiętam jak wielu tu stękało 2 tygodnie temu jak pisowski Orlen zdziera za płyn a okazało się że jest najtańszy na rynku i nigdzie go nie ma bo zaraz jest wykupowany. Dlatego jak ktoś narzeka na pis to chyba nie ma wyobraźni jak wyglądałoby to wszystko za platformy. Benzyna po 7 zł to byłby pikuś przy tym wszystkim.
darius19
chyba tak jak wzmiankowal "karbinadel" o plynie dezynfekcyjnym z Orlenu - tylko w tV
darius19
niestety - chyba na razie sciema - nic takiego jak maseczki nikt (Szczecin) nie widzial w Biedronce
karbinadel
Płyn dezynfekcyjny z Orlenu można zobaczyć tylko w TV. Czy z tymi maseczkami będzie podobnie?
janek43
jony srebra niszczą bakterie i pleśń. Ale co to ma do wirusów? nic. Sam nie chodzę w maseczce bo mi okulary zaparowują a jak przechodzi koło mnie ktoś podejrzany to po prostu wstrzymuję oddech i nie oddycham tym powietrzem. Chodzi pewnie o to że jest już taki gotowy materiał na rolkach z których robią szmatki kuchenne i ktoś z nich jony srebra niszczą bakterie i pleśń. Ale co to ma do wirusów? nic. Sam nie chodzę w maseczce bo mi okulary zaparowują a jak przechodzi koło mnie ktoś podejrzany to po prostu wstrzymuję oddech i nie oddycham tym powietrzem. Chodzi pewnie o to że jest już taki gotowy materiał na rolkach z których robią szmatki kuchenne i ktoś z nich uszył maseczki.
jes
Nie mógłbyś wstrzymać oddechu tak na 10 minut? Jednego pisowskiego trolla mniej to zawsze sukces.
jes
Tak samo jak sprzedaje żele antybakteryjne i płyny odkażające. Nawet obsługa ich nie widziała. Ale nawet bankier się nabiera i robi darmową (?) reklamę.
dziki_losos
Jakie znowu "jony srebra"? Czyżby Biedronka znalazła jakiś sposób na to, żeby jony Ag+ osadzić w maseczce, bez umieszczenia ich w roztworze koloidalnym, i w jakiś sposób inaktywować, żeby nie reagowały ze wszystkim wokół? Jeśli taki cud techniki kosztuje 15 zł, to aż szkoda nie brać.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki