Biedronka sprzedaje maseczki ochronne

Biedronka wprowadza do swojego asortymentu maseczki ochronne. Za paczkę trzech sztuk zapłacimy 14,99 zł.

(Biedronka)

Biedronka sprzedaje maseczki z jonami srebra, które mają działanie bakteriobójcze. Klienci w opakowaniu za 14,99 zł znajdą trzy sztuki. Każdą maseczkę można użyć pięć razy po uprzednim wypraniu w temperaturze 60 stopni.

Z końcem marca br. wprowadzone zostały w Polsce nowe ograniczenia oraz zasady robienia zakupów. Należy do nich m.in. konieczność zakładania rękawiczek przed wejściem do sklepu. W niektórych krajach europejskich obowiązuje również nakaz wychodzenia na zewnątrz w maseczkach. 

Od kilku tygodni markety wprowadzają do swojego asortymentu produkty dezynfekujące mające pomóc w walcze z koronawirusem. Pierwszą ofertę żeli antybakteryjnych za 3,99 zł wprowadziła właśnie Biedronka. Następnymi sklepami był Lidl i Kaufland. Lidl zaoferował całą linie kosmetyków dezynfekujących - od proszku do prania po mydło. Kaufland skupił się na produktach do rąk. 

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
5 4 janek43

To co pisze poniżej o maseczkach to napewno związane z tym że handlarze internetowi wykupują na Alibabie cały towar i sprzedają na polskich portalach po wielokrotnie wyższych cenach. Dodatkowo dostawa Alibaby trwa tygodnie, powoduje że listonosze roznosili po domach i jeszcze inne. Akurat wydaje mi się że maseczki powinny być dostępne dla Polaków w sklepach i rząd powinien pomóc żeby były w sklepach ale nie sklepach internetowych bo tutaj jeszcze łatwa paść ofiarą oszustw. Na zdjęciu wszystko fajnie wygląda tez maseczka a potem okaże się że to badziewie.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
3 17 specjalnie_zarejestrowany2

sorry za spam ale mam nadzieję że nie ujdzie draniom na sucho

Alibaba, światowy gigant handlu internetowego, od wtorku 24 marca zaprzestaje sprzedaży podmiotom z Polski środków ochronnych, maseczek i płynów dezynfekujących - informuje z Pekinu Tomasz Sajewicz, dziennikarz Polskiego Radia. Doniesienia te potwierdził radiu minister cyfryzacji Marek Zagórski.

Decyzja Alibaby jest wynikiem interwencji polskiego rządu, który kontaktował się w tej sprawie z władzami chińskimi.

https://www.rp.pl/Handel/200329834-Polski-rzad-poprosil-Alibabe-by-nie-sprzedawala-maseczek-do-Polski.html

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
65 31 janek43

pamiętam jak wielu tu stękało 2 tygodnie temu jak pisowski Orlen zdziera za płyn a okazało się że jest najtańszy na rynku i nigdzie go nie ma bo zaraz jest wykupowany. Dlatego jak ktoś narzeka na pis to chyba nie ma wyobraźni jak wyglądałoby to wszystko za platformy. Benzyna po 7 zł to byłby pikuś przy tym wszystkim.

! Odpowiedz
3 12 darius19

chyba tak jak wzmiankowal "karbinadel" o plynie dezynfekcyjnym z Orlenu - tylko w tV

! Odpowiedz
3 12 darius19

niestety - chyba na razie sciema - nic takiego jak maseczki nikt (Szczecin) nie widzial w Biedronce

! Odpowiedz
9 33 karbinadel

Płyn dezynfekcyjny z Orlenu można zobaczyć tylko w TV. Czy z tymi maseczkami będzie podobnie?

! Odpowiedz
23 20 janek43

jony srebra niszczą bakterie i pleśń. Ale co to ma do wirusów? nic. Sam nie chodzę w maseczce bo mi okulary zaparowują a jak przechodzi koło mnie ktoś podejrzany to po prostu wstrzymuję oddech i nie oddycham tym powietrzem. Chodzi pewnie o to że jest już taki gotowy materiał na rolkach z których robią szmatki kuchenne i ktoś z nich uszył maseczki.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
16 8 jes

Nie mógłbyś wstrzymać oddechu tak na 10 minut? Jednego pisowskiego trolla mniej to zawsze sukces.

! Odpowiedz
7 40 jes

Tak samo jak sprzedaje żele antybakteryjne i płyny odkażające. Nawet obsługa ich nie widziała. Ale nawet bankier się nabiera i robi darmową (?) reklamę.

! Odpowiedz
5 35 dziki_losos

Jakie znowu "jony srebra"? Czyżby Biedronka znalazła jakiś sposób na to, żeby jony Ag+ osadzić w maseczce, bez umieszczenia ich w roztworze koloidalnym, i w jakiś sposób inaktywować, żeby nie reagowały ze wszystkim wokół? Jeśli taki cud techniki kosztuje 15 zł, to aż szkoda nie brać.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne