Żele antybakteryjne w Biedronce. Z limitami

Żel antybakteryjny za 3,99 zł to niezła konkurencja dla tego z Orlenu. Biedronka rozpoczęła sprzedaż. W większości sklepów w Polsce dostępne będą trzy rodzaje produktu. Sieć wprowadza jednak ograniczenia ilościowe.  

Biedronka sprzedaje żele antybakteryjne
Biedronka sprzedaje żele antybakteryjne (Biedronka)

W pierwszych dniach pandemii w Polsce półki ze środkami antybakteryjnymi opustoszały. Markety i producenci reagują na potrzeby klientów - od soboty (28 marca br.) w sklepach Biedronki dostępne są żele antybakteryjne:

  • Velie Japan - 50 ml,
  • Marion - 50 ml,
  • Clean Hands - 30 ml.

Każdy produkt kupić można za 3,99 zł. Sieć wprowadziła również ograniczenie dotyczące maksymalnej liczby opakowań, które można kupić. Każdy klient zabierze do domu jednorazowo 5 sztuk towaru, tak aby produktów wystarczyło dla jak największej liczby osób. 

Biedronka przystosowuje placówki do nowych warunków. Sieć wprowadziła pierwszeństwo dla ratowników medycznych, seniorów oraz przedstawicieli zawodów bezpośrednio związanych z walką z koronawirusem. Dodatkowo w ciągu dnia w marketach uruchomiona została przerwa techniczna, podczas której pracownicy mogą przeprowadzić zmiany bezkontaktowe. 

Inne sieci również wprowadzają nowe zasady. Lidl zaznaczył w marketach strefy „X”, Żabka skraca godziny pracy i montuje przegrody pleksi, a Castorama ogłasza, że została „apteką dla domu"

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
3 13 iwonka50

Po co komu żel antyBAKTERYJNY. Zwykłe mydło z wodą niszczy wirusa a jak nie ma dostępu to alkohol min. 60%, salicylowy, izopropylowy.

! Odpowiedz
6 16 janek43

izopropylowy za bardzo wysusza ręce

! Odpowiedz
5 7 janek43

czego mnie "wuju" ciągle usuwasz????

! Odpowiedz
0 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
16 41 zenet

Mimo obliczeń że płyn z Biedronki jest ok 6 razy droższy od Orlenu. Młodzi wykształceni z duzych miast będą zachwyceni ofertą Biedronki i że kupując go mogą dołożyć temu wstrętnemu pisowskiemu Orlenowi

! Odpowiedz
33 9 czerwony_wiewior

Do Biedronki chodzi raczej menelstwo głosujące na PiS

! Odpowiedz
3 25 artur17 odpowiada czerwony_wiewior

@czerwony_wiewior
Zostaw swoje kompleksy chłopie na inny okres.

! Odpowiedz
22 3 czerwony_wiewior odpowiada artur17

To nie ja zacząłem...

! Odpowiedz
7 35 lexxuss

Nie rozumiem, dlaczego ludziom wciska się kit dotyczący żeli antybakteryjnych i nakręca się histerię z ich brakiem...Zwykłe mydło, czy to w kostce, czy też w płynie, działa o wiele lepiej. Marketing, marketing...ktoś zarabia...

! Odpowiedz
15 7 zenonn

Wciskaczy kitu, zawodowych oszustów dostatek: cwaniak, sprzedawca, polityk, klecha,...

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne