Kolizja z udziałem premier Beaty Szydło

2019-08-19 08:03
publikacja
2019-08-19 08:03

B. premier, a obecnie europosłanka Beata Szydło, spowodowała w niedzielę wieczorem kolizję drogową w centrum Krakowa, w rejonie domu handlowego Jubilat.

/ fot. Andrzej Hulimka / FORUM

Według policji, Beata Szydło kierowała samochodem, który uczestniczył w kolizji. Została ona ukarana mandatem w wysokości 450 zł i sześcioma punktami karnymi. Podała PAP Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji. "Uczestnikom nic się nie stało, dlatego to zdarzenie jest traktowane jako kolizja drogowa. Oboje byli trzeźwi, kobieta przyjęła mandat, jak również punkty karne związane z mandatem" - dodała Cisło.

Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który pojawił się na miejscu zdarzenia, poinformował PAP, że osoby, uczestniczące w niedzielnej stłuczce samochodowej, w tym b. premier Beata Szydło, nie ucierpiały i czują się dobrze. "To jest najważniejsze, że uczestnicy wypadku czują się dobrze. Wiem że pani premier czuje się dobrze i wiem, że kierowca białego samochodu dostawczego czuje się dobrze i odjechał do domu. To jest najważniejsze, całą resztę ustala policja" - powiedział szef resortu infrastruktury.

O kolizji poinformowało radio RMF FM, które informację otrzymało od uczestnika zdarzenia na "gorącą linię". Doszło do niej przed północą na skrzyżowaniu w centrum Krakowa, obok domu handlowego Jubilat.

Według ustaleń RMF FM, auto, którym kierowała była premier Beata Szydło, wyjeżdżało z drogi podporządkowanej na aleję Krasińskiego. Z kolei "Fakt" uściśla, iż europosłanka nie zatrzymała się, mając "zieloną strzałkę", tylko od razu wjechała na lewy pas. W tym momencie w tył jej samochodu uderzyło auto dostawcze. 

Jak dodaje RMF FM, "Na Gorącą zadzwonił kierowca auta, które brało udział w kolizji. Auto nasze do kasacji, trzy straże pożarne, policja- mówił".

W niedzielę wieczorem b. premier, a obecnie europosłanka Beata Szydło, była na Wawelu, gdzie towarzyszyła prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu podczas składania kwiatów na grobie pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich w krypcie katedry wawelskiej.

aw/ pap (Rafał Grzyb)

Źródło:Bankier24
Tematy
Konto osobiste Banku Millennium 360° i 360° Junior w promocji z premią do 290 zł!

Konto osobiste Banku Millennium 360° i 360° Junior w promocji z premią do 290 zł!

Komentarze (35)

dodaj komentarz
zenonn
Szacunek dla pani premier!
Przyjęła mandat, uznała swoją winę, a mogła postąpić inaczej.
maryjanek
mogła wsadzić poszkodowanego kierowcę do kicia
jes
... a mógł zabić. U niektórych Stalin wiecznie żyw.
jes odpowiada maryjanek
Jeszcze go wsadzą tylko cudem okaże się, że w samochodzie był ukryty rejestrator, który uległ zniszczeniu w innym rządowym aucie.
search
Podobno to byla proba zamachu i pewnie pojdzie do szpitala, winnego sie ukarze i wsadzi do wiezienia.
janusz1960
Co za "news" nie wiem czy to portal finansowy czy brukowy ? Komentarze wskazują na to drugie...
eagleeye
@jes minimum kultury nie zaszkodzi. Rozumie że na swoją matkę tez tak grzecznie nazywasz. Owszem nie musisz lubić i kochać byłej Premier RP ale szacunek wobec kobiety nic nie boli. Trochę mniej jadu
jes
Wiesz, nie każdy, jak ty, klęczy przed jej obrazkiem. Ale może masz rację, taki kraj, że zdobyła najwięcej głosów w wyborach europejskich :)

Powiązane: Polityka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki