Kolizja z udziałem premier Beaty Szydło

B. premier, a obecnie europosłanka Beata Szydło, spowodowała w niedzielę wieczorem kolizję drogową w centrum Krakowa, w rejonie domu handlowego Jubilat.

(fot. Andrzej Hulimka / FORUM)

Według policji, Beata Szydło kierowała samochodem, który uczestniczył w kolizji. Została ona ukarana mandatem w wysokości 450 zł i sześcioma punktami karnymi. Podała PAP Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji. "Uczestnikom nic się nie stało, dlatego to zdarzenie jest traktowane jako kolizja drogowa. Oboje byli trzeźwi, kobieta przyjęła mandat, jak również punkty karne związane z mandatem" - dodała Cisło.

Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który pojawił się na miejscu zdarzenia, poinformował PAP, że osoby, uczestniczące w niedzielnej stłuczce samochodowej, w tym b. premier Beata Szydło, nie ucierpiały i czują się dobrze. "To jest najważniejsze, że uczestnicy wypadku czują się dobrze. Wiem że pani premier czuje się dobrze i wiem, że kierowca białego samochodu dostawczego czuje się dobrze i odjechał do domu. To jest najważniejsze, całą resztę ustala policja" - powiedział szef resortu infrastruktury.

O kolizji poinformowało radio RMF FM, które informację otrzymało od uczestnika zdarzenia na "gorącą linię". Doszło do niej przed północą na skrzyżowaniu w centrum Krakowa, obok domu handlowego Jubilat.

Według ustaleń RMF FM, auto, którym kierowała była premier Beata Szydło, wyjeżdżało z drogi podporządkowanej na aleję Krasińskiego. Z kolei "Fakt" uściśla, iż europosłanka nie zatrzymała się, mając "zieloną strzałkę", tylko od razu wjechała na lewy pas. W tym momencie w tył jej samochodu uderzyło auto dostawcze. 

Jak dodaje RMF FM, "Na Gorącą zadzwonił kierowca auta, które brało udział w kolizji. Auto nasze do kasacji, trzy straże pożarne, policja- mówił".

W niedzielę wieczorem b. premier, a obecnie europosłanka Beata Szydło, była na Wawelu, gdzie towarzyszyła prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu podczas składania kwiatów na grobie pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich w krypcie katedry wawelskiej.

aw/ pap (Rafał Grzyb)

Źródło: Bankier24
Ludzie:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
21 27 maryjanek

to wina Tuska

! Odpowiedz
21 19 zenonn

Szacunek dla pani premier!
Przyjęła mandat, uznała swoją winę, a mogła postąpić inaczej.

! Odpowiedz
30 25 maryjanek

mogła wsadzić poszkodowanego kierowcę do kicia

! Odpowiedz
13 7 jes

... a mógł zabić. U niektórych Stalin wiecznie żyw.

! Odpowiedz
9 5 jes odpowiada maryjanek

Jeszcze go wsadzą tylko cudem okaże się, że w samochodzie był ukryty rejestrator, który uległ zniszczeniu w innym rządowym aucie.

! Odpowiedz
34 19 search

Podobno to byla proba zamachu i pewnie pojdzie do szpitala, winnego sie ukarze i wsadzi do wiezienia.

! Odpowiedz
39 16 glos_rozsadku

znowu buahahahahaha

! Odpowiedz
7 38 janusz1960

Co za "news" nie wiem czy to portal finansowy czy brukowy ? Komentarze wskazują na to drugie...

! Odpowiedz
13 28 eagleeye

@jes minimum kultury nie zaszkodzi. Rozumie że na swoją matkę tez tak grzecznie nazywasz. Owszem nie musisz lubić i kochać byłej Premier RP ale szacunek wobec kobiety nic nie boli. Trochę mniej jadu

! Odpowiedz
17 8 jes

Wiesz, nie każdy, jak ty, klęczy przed jej obrazkiem. Ale może masz rację, taki kraj, że zdobyła najwięcej głosów w wyborach europejskich :)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,4% I 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% I 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 282,8 zł I 2020
Produkcja przemysłowa rdr 1,1% I 2020

Znajdź profil