REKLAMA

Janukowycz proponuje za pośrednictwem Wałęsy rozmowy Juszczence

2004-11-25 15:09
publikacja
2004-11-25 15:09
Wiktor Janukowycz powiedział Lechowi Wałęsie, że może podjąć rozmowy z Wiktorem Juszczenką, ale to on został wybrany na prezydenta.

Powiedział o tym Informacyjnej Agencji Radiowej Maciej Duszyński z miesięcznika "Stosunki międzynarodowe", który towarzyszy byłemu prezydentowi podczas wizyty w Kijowie.

Janukowycz, którego zwycięstwo ogłosiła wczoraj Centralna Komisja Wyborcza, oświadczył, że nie można rozmawiać o wyniku wyborów, gdyż były one legalne. Dodał, że jeśli Juszczenko w ciągu 24-ech godzin podejmie rozmowy na warunkach władz, to będzie można nawiązać dialog. W przeciwnym razie na ulicach Kijowa będzie jutro 2 razy więcej zwolenników Janukowycza niż Juszczenki i, jak powiedział kandydat władz, "będzie wtedy inna rozmowa".

Spotkanie Janukowycza z Lechem Wałęsą trwało ponad godzinę. Były prezydent spotkał się wcześniej z Wiktorem Juszczenką. Teraz czeka na potwierdzenie rozmowy z prezydentem Leonidem Kuczmą. Maciej Duszyński poinformował, że szanse na spotkanie są jednak niewielkie, ponieważ Kuczma przebywa poza Kijowem.

Źródło:IAR
Tematy
Zyskaj 360 zł i oszczędzaj na 6% w Banku Millennium

Zyskaj 360 zł i oszczędzaj na 6% w Banku Millennium

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki