REKLAMA

JRC GROUP S.A.: Rozwój działań dystrybucyjnych na rynku krajowym

2023-03-17 13:44
publikacja
2023-03-17 13:44
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 1 / 2023
Data sporządzenia: 2023-03-17
Skrócona nazwa emitenta
JRC GROUP S.A.
Temat
Rozwój działań dystrybucyjnych na rynku krajowym
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Emitent informuje o zawarciu umowy dystrybucyjnej z Vienna Acoustics GmbH oraz o rozpoczęciu dystrybucji sprzętu audio sygnowanego marką Vienna Acoustics na rynku polskim.

Marka Vienna Acoustics to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych marek audio na świecie. Jest dostępna na wszystkich kontynentach. Współpraca Emitenta z Vienna Acoustics GmbH świadczy o zaufaniu wobec strategii sprzedażowej wypracowanej przez Emitenta. W ocenie Emitenta, rozpoczęcie współpracy pomiędzy Vienna Acoustics GmbH a Emitentem jest kolejnym działaniem umacniającym pozycję JRC Group na rynku audio.

Emitent wyjaśnia, ze zawarcie umowy dystrybucyjnej z Vienna Acoustics GmbH stanowi przejaw realizacji strategii Emitenta. Zgodnie z przyjętą strategią, Emitent realizuje swoje cele gospodarcze na rynku audio poprzez:
1. rozwój marki Pylon Audio, będącej podstawową marką zestawów głośnikowych Emitenta, na rynkach światowych (obecna oferta to 10 linii produktowych);
2. rozwój marki dedykowanej dla obudów głośnikowych, w zakresie produkcji i dostaw obudów głośnikowych dla odbiorców z całej Europy;
3. poszerzanie oferty o kolejne produkty dedykowane dla rynku audio, takie jak stoliczki RTV, systemy audio wkomponowane w meble, kable, czy panele akustyczne;
4. dystrybucję na rynku krajowym sprzętu audio, tj. zestawów głośnikowych oraz elektroniki dedykowanej dla rynku audio, firm trzecich.

Przedmiotowa umowa jest pierwszą umową dystrybucyjną tego typu. Emitent wybiera marki które uzupełniają ofertę sprzedażową na rynku polskim i nie stanowią wobec siebie konkurencji.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-03-17 Mikołaj Rubeńczyk Wiceprezes Zarządu Mikołaj Rubeńczyk
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki