Główni akcjonariusze Cherrypick Games wsparli spółkę kwotą 6,6 mln zł na rozwój My Spa Resort

2019-04-12 08:06
publikacja
2019-04-12 08:06

Główni akcjonariusze Cherrypick Games sprzedali części swoich akcji i wsparli spółkę kwotą 6,6 mln zł, która trafi na przyśpieszenie pozyskiwania nowych graczy w My Spa Resort - poinformowała spółka w komunikacie.

/ Cherrypick Games

"Dostaliśmy propozycję dokapitalizowania spółki w celu przeniesienia gry na zupełnie inny poziom przychodowości. Jako założyciele spółki uznaliśmy, że sposób zasilenia firmy poprzez sprzedaż akcji i objęcie przez nas emisji jest najszybszą i najbardziej efektywną drogą pozyskania kapitału" - powiedział cytowany w komunikacie prezes Cherrypick Games Marcin Kwaśnica

Spółka podała, że Marcin Kwaśnica i Michał Sroczyński sprzedali na rzecz inwestorów, działających w branży gier wideo i mobilnych, część posiadanych przez siebie akcji tj. łącznie 112.050 sztuk akcji, po cenie 59 zł za jedną akcję.

Założyciele studia zobowiązali się do udzielenia spółce pożyczki na inwestycję w marketing i jednocześnie zadeklarowali udział w podwyższeniu kapitału spółki.

Spółka podała, że sposób przeprowadzenia podwyższenia kapitału zakładowego poprzez sprzedaż istniejących akcji spółki przez tych dwóch akcjonariuszy oraz późniejsze objęcie przez nich akcji nowej emisji wynika z polityk inwestycyjnych nowych inwestorów, które polegają na ograniczeniu w obejmowaniu akcji nienotowanych na rynku NewConnect lub rynku regulowanym GPW.

"W związku z powyższym dotychczasowi akcjonariusze sprzedali część posiadanych akcji i zobowiązali się do objęcia akcji nowej emisji" - napisano w komunikacie. (PAP Biznes)

seb/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki