GPW: spółkę BANCO SANTANDER, S.A. odstępuje od realizacji czynności określonych w Rozdziale 13 Działu IV Szczegółowych Zasad Obrotu Giełdowego w systemie UTP.

Komunikat Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 11 października 2018 roku

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na podstawie § 190 ust. 3 Regulaminu Giełdy oraz w związku z raportem bieżącym nr 57/2018 z dnia 10 października 2018 r. spółki BANCO SANTANDER, S.A. informuje, że z uwagi na charakter i zasady programu "Santander Dividendo Elección" realizowanego przez spółkę BANCO SANTANDER, S.A. (kod ISIN ES0113900J37) odstępuje od realizacji czynności określonych w Rozdziale 13 Działu IV Szczegółowych Zasad Obrotu Giełdowego w systemie UTP.

Z uwagi na powyższe GPW nie dokona również przeliczenia parametrów indeksów WIG i WIG-banki, których uczestnikiem jest spółka BANCO SANTANDER, S.A.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez spółkę BANCO SANTANDER, S.A. w raporcie bieżącym nr 57/2018 z dnia 10 października 2018 r. dniem ustalenia prawa (record date) jest 19 października 2018 r.

kom abs/

Źródło: PAP Biznes
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl