Captor Therapeutics rozpoczął budowę księgi popytu w ramach oferty publicznej realizowanej w trybie subskrypcji prywatnej nie więcej niż 400.000 akcji zwykłych na okaziciela serii P o wartości nominalnej 0,10 zł - podała spółka w komunikacie.


Oferta będzie prowadzona z wyłączeniem prawa poboru akcjonariuszy i skierowana do inwestorów kwalifikowanych, inwestorów, którzy w ramach oferty nabędą akcje Serii P o łącznej równowartości co najmniej 100.000 EUR oraz mniej niż do 150 osób fizycznych lub prawnych, będących inwestorami innymi niż inwestorzy kwalifikowani.
Proces budowania księgi popytu rozpocznie 21 września, a jego zakończenie planowane jest w dniu 22 września 2023 roku o godz. 17.00.
Captor Therapeutics powierzył czynności pośrednictwa przy przeprowadzeniu oferty Trigon Dom Maklerski, oraz Powszechnej Kasie Oszczędności Bank Polski, którzy będą odpowiedzialne m.in. za przeprowadzenie procesu budowania księgi popytu.(PAP Biznes)
mcb/ ana/