REKLAMA

Wojciech Boczoń z Bankier.pl finalistą Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego 2020

2020-03-23 15:05
publikacja
2020-03-23 15:05

Press Club Polska ogłosił dziś trzy nazwiska finalistów tegorocznej Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego. W gronie najlepszych znalazł się nasz redakcyjny kolega - Wojciech Boczoń, znany z publikacji na temat sektora bankowego.

Dziennikarska działalność Wojciecha Boczonia została doceniona przez jury za publikowany na łamach Bankier.pl cykl publikacji o kłopotach posiadaczy kredytów "Alicja". Autor opisywał w nim absurdalny konstrukt produktu, który uniemożliwia wieloletnim kredytobiorcom uwolnienie się od zobowiązania wobec banku.

Przeczytaj:

Przypomnijmy - Press Club Polska przyznaje Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego za najbardziej wartościowe dla odbiorcy materiały publikowane w polskich mediach i w języku polskim dotyczące finansów osobistych.

Wojciech Boczoń od lat zajmuje się na łamach Bankier.pl tematyką bankową / fot. Grzegorz Kawecki / Bankier.pl

Dwaj pozostali nominowani w edycji 2020 to Bartłomiej Godusławski z "Dziennika Gazety Prawnej" (za cykl publikacji o poszkodowanych tzw. aferą GetBack i o związanych z nią uchybieniach w działaniu instytucji państwowych) i Maciej Rutke z "Rzeczpospolitej" (za cykl publikacji o zmieniającej się sytuacji prawnej „frankowiczów” w ich relacjach z bankami).

Zwycięzca otrzyma dyplom oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł. Nazwisko laureata poznamy niebawem podczas uroczystej gali w Warszawie. W związku z obowiązującym stanem epidemii w Polsce szczegółowej daty wielkiego finału jeszcze nie podano.

Wojtkowi serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finał konkursu!

Malwina Wrotniak

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (7)

dodaj komentarz
rafa987
jasiek2017 dyżurny forumowy "ekspercie" od nieruchomości - jesteś?! ..... czy poszedłeś po kilka małpek i makaron do sklepu.....tak przetrwasz chude czasy na rynku wynajmu....
antonicaracal
"Nagroda 10 000zł dla zwycięzcy" - czy wy, organizatorzy macie poukładane w czaszce ?
Ci młodzi ludzie zasługują na 10razy więcej !!!
and-owc
Ktoś czy coś pisze niepotrzebnie. Aktualnie słucham piosenek Neil Diamond - Beautiful Noise. Pies lubi go słuchać na dobranoc (ja również).
and-owc
Widzę że nikogo to nie interesuje (tylko mnie). Też mam dobry humor po wczorajszym "wykrzykiwaniu" (dosrówaniu żony). Ryczy jak głodna krowa (baba) po chciałem sobie kupić "chomika" do klatki. Mówi ze dziecinnieję na starość (moze być). "Od rana mam dobry humor" -śpiewa. Majka Jeżowska.Widzę że nikogo to nie interesuje (tylko mnie). Też mam dobry humor po wczorajszym "wykrzykiwaniu" (dosrówaniu żony). Ryczy jak głodna krowa (baba) po chciałem sobie kupić "chomika" do klatki. Mówi ze dziecinnieję na starość (moze być). "Od rana mam dobry humor" -śpiewa. Majka Jeżowska. Radzę używać mydełka "Fa" na wirusy.
and-owc
"Och Wojciechu co robicie, WY mi Zosię udusicie" - piosenka. Refren na bis: "W Polskę idziemy drodzy panowie" - śpiewał KAZIK (Staszewski).

Powiązane: Dziennikarze i media

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki