Targi Franczyzy to najważniejsze wydarzenie branżowe, które co roku odwiedza kilka tysięcy franczyzobiorców z całego kraju. W tym roku już po raz dziewiąty pomysłodawcy konceptów franczyzowych będą zachęcać przedsiębiorców do skorzystania z ich oferty. Tradycyjnie już swoją ofertę zaprezentują tuzy franczyzy, m.in. McDonalds`, Grupa Muszkieterów, Carrefour czy Grupa Żywiec, ale nie zabraknie też debiutantów.
Punktem specjalnym Targów jest Forum szkoleniowe, cykl bezpłatnych warsztatów franczyzowych. Zajęcie prowadzone są przez ekspertów rynku franchisingu oraz przedstawicieli sieci, którzy radzą jak wybrać biznes dla siebie, jak pozyskać franczyzobiorców i skąd zdobyć środki na sfinansowanie inwestycji. W programie:
Rady Polskiej Organizacji Franczyzodawców
- Czy i kiedy warto kupić franczyzowy pomysł na firmę
- Jak wybrać pomysł na biznes
Wykłady ekspertów PROFIT system
- Jak pozyskać środki na sfinansowanie franczyzy
- Jak zadbać o wizerunek sieci franczyzowej
Prezentacje systemów franczyzowych
- Axa Polska
- Grupa Muszkieterów
Organizatorem Targów Franczyzy jest PROFIT system - firma konsultingowa specjalizująca się w doradztwie franczyzowym. Nad przebiegiem spotkania czuwa Polska Organizacja Franczyzodawców.
Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny. Więcej informacji na Franczyza.pl
Zobacz też:
» Kapitał na pomysł - polskie inwestycje VC/PE w świetle tendencji światowych
» Kobiecy pomysł na biznes: babcia do wynajęcia
» Masz plan? Otwórz swój biznes!
» Kapitał na pomysł - polskie inwestycje VC/PE w świetle tendencji światowych
» Kobiecy pomysł na biznes: babcia do wynajęcia
» Masz plan? Otwórz swój biznes!
























































