REKLAMA

Rewolucja w rządzie to wielki błąd

2015-06-11 13:36
publikacja
2015-06-11 13:36
fot. Krystian Maj / FORUM

- Decyzja premier Ewy Kopacz o zdymisjonowaniu ośmiu członków ze swojego rządu i otoczenia była bezzasadna i nie przyniesie Platformie Obywatelskiej żadnych korzyści - twierdzi Grzegorz Nawacki z "Pulsu Biznesu". Na zwycięstwo w zbliżających się wyborach parlamentarnych nie będzie miała co liczyć.

Rewolucja w rządzie to wielki błąd

- To kompletnie niezrozumiała decyzja. W materiałach, które wyciekły nie ma przecież nic nowego, ani jednej informacji, która do tej pory nie ujrzałaby światła dziennego. PO przez rok po ukazaniu się taśm, mówiła, że nie da się szantażować podsłuchami. Teraz, nie wiadomo dlaczego, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniła filozofię i wycina wszystkich. Wystarczy nawet fakt, że ktoś został nagrany– komentuje wczorajszą decyzję premier Ewy Kopacz.

Dziennikarz uspokaja jednak tych wszystkich, którzy w związku z usunięciem m.in. ministra skarbu państwa Włodzimierza Karpińskiego, nabrali obaw w kwestii inwestowania w spółki z udziałem Ministerstwa. Jego zdaniem, zarówno strategia, perspektywa jak i biznes plan spółek pozostaje bez zmian, na dzień dzisiejszy pracują one standardowo i nie ma powodu do obaw.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (7)

dodaj komentarz
~peowiec
PO musiała coś zrobić po dół partyjny cisnął na zmianę
~radons
Niech się pan lepiej nie wypowiada...
~legalny
najwieksze szkodniki kraju w tysiacletniej historii tego panstwa.


zdelegalizowac platforme obywatelskom !
~polak2
Tak dla PO doradził pisowski Kamiński góru chacha......
~Kosmaty
Lepiej niech zostanie po staremu...
~ola
Jaki błąd? Całe zło jeszcze zostało.

Powiązane: Rząd Ewy Kopacz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki