REKLAMA

Polski Bus pojedzie na Ukrainę

2016-10-17 14:25
publikacja
2016-10-17 14:25

PolskiBus.com nawiązał współpracę partnerską z firmą Ideal Travel, w ramach której mieszkańcy 18 polskich miast będą mieli do dyspozycji codzienne połączenia do Lwowa i 6 innych ukraińskich miast. Pierwsze kursy będą realizowane od 21 października.

fot. / / PolskiBus.com

W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o dwie linie z codziennymi kursami łączącymi 18 miast w Polsce z 7 lokalizacjami na Ukrainie:

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Poradnik

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Pobierz poradnik bezpłatnie lub kup za 10 zł.
Masz pytanie? Napisz na [email protected]

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!
  • U1 Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Piła – Bydgoszcz – Toruń – Włocławek – Płock – Warszawa – Radom – Lublin – Lwów – Iwano-Frankiwsk – Czerniowce
  • U2 Poznań – Leszno – Wrocław – Opole – Katowice – Kraków – Tarnów – Rzeszów – Lwów - Tarnopol – Winnica – Chmielnik – Chersoń

„Od dawna otrzymywaliśmy prośby od naszych Pasażerów dotyczące wprowadzenia połączeń na Ukrainę. Wiemy, że jest to niezwykle atrakcyjny kierunek pod kątem turystycznym, jak i edukacyjnym.
Z przyjemnością ogłaszam naszą najnowszą współpracę partnerską, w ramach której klienci
z 18 polskich miast mają do dyspozycji połączenia z popularnym Lwowem i sześcioma innymi pięknymi ukraińskimi miastami. Jesteśmy przekonani, że ta nowość stanie się kolejnym hitem na naszej platformie integrującej krajowych i międzynarodowych przewoźników autokarowych!” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Połączenia będą obsługiwane przez autokary firm Ideal Travel oraz ukraińskiego partnera Fortuna Reisen. Większość pojazdów będzie wyposażona w klimatyzację, Wi-Fi, toalety oraz gniazdka elektryczne.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Komentarze (32)

dodaj komentarz
~niepelnosprawny_org
przez Nadsański Gród? no a juz myslalem, że was nie bedzie....
~Lodzianin
Łódź jest wdzieczna za jej brak.
~kat
Te ruskie trole to nie potrafią napisac nienawistnego postu bez upa, banderowcy, widły? Oj Wołodia te twoje kadry coraz gorsze!
~zgred
idz na film "Wolyn" bandersynku
~icek_cymbergaj
a widly i topory na wyposazeniu?
~StanRS
Będą oczywiście widły i siekiery na wyposażeniu w autobusie w obronie przed banderowcami.
~hans odpowiada ~StanRS
Zajezdzam na Ukraine i praktycznie tam jest "w niepowolanych rekach" wszystko, granatniki, kalachy, granaty... Zreszta jest to czasem oferowane... Przestepczosc w 2 latach sie "oficjalnie" potroila... Widly uzywaja pewnie "ideowcy - banderowcy" z szacunku dla przodków
~Alex
Jak dlugo bedzie sie jechac ze Szczecina do Czerniejowic z postojem na granicy? 2-3 dni? Powinni miec autobusy sypialne na taka trase
~Ppp
Ale Szczecin - Bydgoszcz - Warszawa i Warszawa - Lwów są już dobre do jazdy autobusem - tzn. nie nazbyt długie. Myślę, że tu nie będzie jazdy od końca do końca, lecz kilkukrotna wymiana po drodze.
Pozdrawiam.

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki