Petru: pokazaliśmy, że możliwa jest alternatywa

2015-10-25 21:27
publikacja
2015-10-25 21:27

Alternatywa między PO i PiS jest możliwa, my to pokazaliśmy; to nasz pierwszy krok do nowoczesnej Polski - powiedział lider Nowoczesnej Ryszard Petru po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyników wyborczych.

/ fot. Joanna Borowska / FORUM

Według sondażu Ipsos dla TVP1, TVN24 i Polsat News Nowoczesna Ryszarda Petru zdobyła 7,1 proc. głosów.

Lider Nowoczesnej podziękował swoim wyborcom za zaufanie, obiecał, że go nie zawiedzie. Pogratulował kandydatce PiS na premiera Beacie Szydło sukcesu.

Według niego wyniki sondażowe pokazały, że jest miejsce dla innych partii niż PO i PiS. "Alternatywa jest możliwa, pokazaliśmy, że wybór nie leży wyłącznie między PiS i PO" - mówił Petru.

Podkreślił, że głosy dla jego ugrupowania pokazują, że możliwy jest "sukces Polski optymistycznej, a nasz kraj może iść do przodu".

Zapowiedział, że będzie współpracował w Sejmie tylko z tymi, którzy są "odpowiedzialni za państwo, szanują innych i są zdolni do porozumienia". (PAP)

wni/ as/

Źródło:PAP
Tematy
 Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Advertisement

Komentarze (41)

dodaj komentarz
~mal
Lobby bankowe wchodzi. Źle, ale mogło być gorzej. W końcu większość to debile, kompletni debile i trochę debile. Dobrze, że chociaż była duża konkurencja w walce o głosy debili i dzięki temu nie będziemy zupełnie poddani finansowym świniom. Moje życie gdy jest dla nich mało opłacalne jest zbędne.

~dociekliwy
Petru=UW=AWS=PO=mniej konserwatywna strona Solidarności z '80 lat. Jakaż to alternatywa? Ciągle to samo. Środowisko skupione w okół Balcerowicza, który przeprowadzał całą "rewolucję" bankowo-ekonomiczną w latach '90, a wcześniej Cała ta AwuesoPeowska ekypa ugadała się z komuchami przy okrągłym Petru=UW=AWS=PO=mniej konserwatywna strona Solidarności z '80 lat. Jakaż to alternatywa? Ciągle to samo. Środowisko skupione w okół Balcerowicza, który przeprowadzał całą "rewolucję" bankowo-ekonomiczną w latach '90, a wcześniej Cała ta AwuesoPeowska ekypa ugadała się z komuchami przy okrągłym stole. Jaka to alternatywa, co? Ech, Petru, to AWS i PO po liftingu i tyle. A nazwa ".Nowoczesna" (skąd niby ta kropka na początku??) chyba jest nadana dla przekory. Dobrze, że tak mało ludzi uwierzyło w ten kit.
~IQ
Jako, że Pan profesor udziela się na forum zakładam, że uczelnia pozbawiła szanownej mości możliwości głoszenia swoich herezji na zajęciach?
~dociekliwy odpowiada ~IQ
Nie rozumiem. Wytłumacz.
~gość
I często będzie się fotografował pod tablicą z migającym zadłużeniem, którą powiesił Balcerowicz?
~zeflik
Jak wejdą do rządu to zdejmą.
~zeflik
Pokazaliście co najwyżej, że za pomocą mediów można sprzedać nawet g..... w sreberku. Z czego mądrzejsi zdają sobie sprawę zresztą.
~IQ
A według Ciebie "mądry" to na kogo ma głosować ? Kukiza, Korwina ? Może i rację przyświecają im słuszne to sposób wysławiania się i prezentowania swoich poglądów jest daleki od przeciętnych norm a na domiar złego od obydwu liderów padały słowa że poparcie mogą przekazać na PiS w zależności od wyniku A według Ciebie "mądry" to na kogo ma głosować ? Kukiza, Korwina ? Może i rację przyświecają im słuszne to sposób wysławiania się i prezentowania swoich poglądów jest daleki od przeciętnych norm a na domiar złego od obydwu liderów padały słowa że poparcie mogą przekazać na PiS w zależności od wyniku - co jak dla mnie nie idzie w parze ze sloganami "zmiana".
~polskigupek
....masz ''szczęście '', w p-oLSCE jest was ok 3 miliony .......to , swój głosuje na swego ! ....
....szmondaki !...
~tadeusz
niestety mnóstwo jest w Polsce post komuchów jak chociażby - miro-

Powiązane: Wybory parlamentarne 2015

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki