Chanel chce wycofania perfum Majdana

2018-11-11 08:00
publikacja
2018-11-11 08:00
fot. Tomasz Adamowicz / FORUM

Vabun - spółka Radosława Majdana - ma spory problem. Chanel wystosowało do firmy pismo, w którym żąda wycofania z rynku perfum Vabun for Lady No.5.

Więcej na temat sporu w naszym tekście.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
bankierkomentuje
Jak się dobrze popatrzy na stronę www Vabun to nie pierwszy WYBRYK Majdana i tej pani od polskiej ścierki już nie w białym kolorze. Test białej ścierki pokazuje ze jest brudna jak brudny jest interes wg. Chanella.

Chodzą słuchy po mieście ze juz druga firma się przygląda co sprzedaje Majdan i znając nature takich
Jak się dobrze popatrzy na stronę www Vabun to nie pierwszy WYBRYK Majdana i tej pani od polskiej ścierki już nie w białym kolorze. Test białej ścierki pokazuje ze jest brudna jak brudny jest interes wg. Chanella.

Chodzą słuchy po mieście ze juz druga firma się przygląda co sprzedaje Majdan i znając nature takich biznesów i biznesików, "ewentualnie podrobionych lub kopiowanych rzeczy bo to ocenić może sad" niedługo też może przesłać pismo. Wtedy już nie będzie co sprzedawać a nie sadze ze Majdana będzie stać procesować sie z korporacja jedna czy druga jak on nie jest w stanie zysku wypracować z podstawowej działalności.
Wcale to nikogo nie powinno dziwić bo fora aż PIEJĄ że ktoś cos skopiował i udaje że to jego a niestety firmy typu Chanel i inne na to nie pozwolą niezależnie co to celebryta para się tym smrodem.
Nie jeden co zainwestował w akcje tej WYDMUSZKI drapie sie po glowie jak wyjść z nich zanim firmę zamkna.

Kurs akcji nie kłamie co inwestorzy myślą o tym biznesie.

https://stooq.com/q/?s=vab&c=5m&t=c&a=lg&b=0

186 tys z PARP to jakaś kropla w morzu potrzeb zeby cos promowac za granica. na takie mniej niz przecietne perfumy nikt w zachodnich krajach nawet nie spojrzy za cene 25 EUR.
Nawet Beckham (idol Majdana i Goni ktorzy oczywiscie Beckhamom do piet nie dorastaja) lepiej to zorganizował bo jego perfumy w przeliczeniu mozna kupic za od 25zl do ok 50-60 zl - zalezy co i gdzie.

ZYSKI = kolejny raz spółka GRZEJE STRATY !!!
II kw 2018 - netto strata 51 tys zl a EBITDA 42 tys. zł (historia chyba się powtarza bo zanim ta spółka weszła na NC to chyba za najlepiej nie było - niech wypowie się Pan Majdan ile straty miał Vabun tuż przed IPO i kto pokrył DŁUG - czekamy na oficjalny komentarz.
I kw 2018 = TEZ LIPA !!! bo straty czyli od wejścia na giełdę spółka GRZEJE STRATY

https://www.bankier.pl/gielda/notowania/new-connect/VABUN/wyniki-finansowe

Kurs narazie na list z Chanel nie zareagował bo i tak spadł z 8 zł do 1.5 zl i trochę teraz odbił ale jak pojawia sie inne ewentualne oskarżenia to moze juz nie byc tak kolorowo więc nie zdziwcie się jak niedługo nie będziemy się bujać z obrotami na sesje rzędu 650 zł po cenie 50 gr za akcję.

Ciekawe komu tysiące akcji beda oddawac ci co brali po 4,5,6,7 i 8 zl a moze bedzie tak ze jak tylko skończy się lock up (jeżeli jest) to p.Majdan sypnie 1 czy 2 mln sztuk i zasypie rynek do 50 gr pokazując giełdowym PASTUCHOM kto tu rządzi i generuje gotówkę z wydmuchanego kursu.
Niebawem rynek to oceni i będzie widać po kursie. Obstawiam że do końca 2019 kurs zaliczyć dołek połowy wartości kursu z min z tego roku czyli ok 77 gr.

Jak tak będzie to potwierdzi sie ze jestesmy ciagle z SILNYM SPADKOWYM TRENDZIE kursu akcji.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki