Nawet 2000 zł dla firm. Taką sumę można zgarnąć w Banku Pekao

Dominika Florek2023-10-09 12:30, akt.2023-12-06 12:55redaktor Bankier.pl
publikacja
2023-10-09 12:30
aktualizacja
2023-12-06 12:55

Bank Pekao oferuje 2000 zł premii dla przedsiębiorców. Bank wypłaca nagrody pieniężne m.in. otwarcie rachunku zdalnie, za podpisanie umowy o terminal płatniczy, czy połączenie bankowości internetowej z platformą księgową. Dodatkowo, w promocji, klienci są bezterminowo zwolnieni z opłaty za konto firmowe.

Nawet 2000 zł dla firm. Taką sumę można zgarnąć w Banku Pekao
Nawet 2000 zł dla firm. Taką sumę można zgarnąć w Banku Pekao
fot. beast01 / / Shutterstock

Przedsiębiorcy przy zakładaniu lub przenoszeniu konta firmowego mogą liczyć na premie wypłacane za aktywności. Nest Bank proponuje 5000 zł dla firm, a Bank Millennium 2600 zł bonusu za założenie konta firmowego i wykonanie kilku aktywności. Na wymienionych instytucjach premie się nie kończą. Tuż za nimi jest Bank Pekao, który oferuje do 2000 zł nagrody dla osób prowadzących własny biznes. Przyjrzeliśmy się propozycji banku i liście kryteriów, o których trzeba pamiętać. Podstawą do wypłaty pieniędzy jest wyrażenie zgód marketingowych, ale to nie wszystko. 

„2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe” w Banku Pekao

Łączna kwota premii pieniężnej w promocyjnej ofercie Banku Pekao wynosi 2000 zł. Taką sumę mogą otrzymać przedsiębiorcy, otwierający Konto Przekorzystne Biznes. Na kwotę nagrody składają się pomniejsze bonusy:

 • 200 zł za zdalne zawarcie z bankiem umowy o Konto Przekorzystne Biznes w złotych i kartę debetową Mastercard,
 • 200 zł za połączenie bankowości internetowej z platformą księgową „Księgowość z Żubrem”,
 • do 600 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe wykonane telefonem za pośrednictwem portfeli cyfrowych Google Pay lub Apple Pay z wykorzystaniem karty debetowej MasterCard lub kartą debetową Mastercard wydaną do rachunku Konto Przekorzystne Biznes w złotych (max. 100 zł miesięcznie),
 • do 500 zł za umowę o terminal płatniczy i przyjęcie płatności na tym terminalu,
 • 500 zł za zawarcie pierwszej umowy leasingu lub faktoringu lub umowy o kredyt lub pożyczkę.
Reklama

Bank Pekao oferuje za samo otwarcie konta firmowego 200 zł. Aby otrzymać środki rachunek należy założyć przez podstronę internetową banku (online) lub bankowość elektroniczną Pekao24 (warunkiem jest posiadanie w banku konta osobistego) lub Pekao24/ PeoPay wraz z rejestracją działalności gospodarczej w CEIDG w ramach jednego wniosku (warunkiem jest posiadanie w Banku konta osobistego) lub aplikację PeoPay lub infolinię.

Promocja „2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe” w Banku Pekao trwa od 1 listopada 2023 r. do 31 marca 2024 r. (włącznie).

Konto firmowe za 0 zł w Banku Pekao

Bank Pekao w ramach promocyjnej oferty zwalnia przedsiębiorców z miesięcznej opłaty pobieranej za prowadzenie konta firmowego. W związku z tym koszt za korzystanie z rachunku Konto Przekorzystne Biznes wynosi bezterminowo 0 zł.

Przedsiębiorca, aby skorzystać ze zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta firmowego (w złotych) musi spełnić łącznie dwa warunki: zawrzeć z bankiem w okresie przystąpienia do promocji wskazanym umowę o Konto Przekorzystne Biznes w złotych i kartę debetową Mastercard wydaną do tego rachunku oraz wyrazić zgody na przystąpienie do promocji i zaakceptować regulamin.

Otwórz Konto Przekorzystne Biznes i odbierz premie »

Kto może otrzymać premię w Banku Pekao?

Uczestnikiem promocji może być klient biznesowy, będący osobą fizyczną prowadzącą lub otwierającą w okresie trwania promocji jednoosobową działalność gospodarczą, spółką cywilną lub spółką osobową, prowadzący księgowość uproszczoną lub będący rolnikiem indywidualnym. Warunkiem uprawniający do skorzystania z oferty jest brak relacji z bankiem (np.umową ROR) w okresie pomiędzy 1 stycznia 2023 r. a dniem przystąpienia do promocji. 

Dodatkowe warunki promocji

Gdzie jest haczyk? Poza wymienionymi powyżej warunkami dotyczącymi wypłaty nagród w Banku Pekao jest jeszcze kilka wymogów kwalifikujących do otrzymania premii w kwocie 2000 zł. Podsumowując, ogół założeń uprawniających do otrzymania premii można podzielić na trzy kategorie.

1. Założenia produktowe

Zgodnie z regulaminem, pierwszym z warunków jakie należy spełnić, aby skorzystać z promocyjne oferty w Banku Pekao jest: zawarcie umowy o Konto Przekorzystne Biznes w złotych oraz podpisanie umowy o kartę debetową Mastercard do tego rachunku.

2. Komplet zgód

Kolejny pakiet warunków, który jest niezbędny do otrzymania nagrody w promocji „2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe” dotyczy wyrażenia i utrzymania zgód przez klienta na: 

 • przesyłanie przez bank informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np. SMS, e-mail, MMS, system bankowości elektronicznej),
 • kontakt telefoniczny, w celu przedstawiania w rozmowach telefonicznych informacji o charakterze marketingowym oraz używania automatycznych systemów wywołujących w celu marketingu bezpośredniego,
 • przetwarzanie danych osobowych, w tym profilowanie dla określania preferencji lub potrzeb w zakresie produktów lub usług oraz przedstawienia odpowiedniej oferty, przez Spółki z Grupy Kapitałowej, w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług Spółek z Grupy Kapitałowej, jako administratorów,
 • otrzymywanie informacji handlowo-marketingowych od Spółek z Grupy Kapitałowej jako administratorów, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail, SMS/MMS, internetowy serwis Banku Pekao, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe),
 • kontakt telefoniczny przez Spółki z Grupy Kapitałowej jako administratorów w celu marketingu bezpośredniego z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących (telefon, IVR). 

Dodatkowo klient biznesowy musi wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji oraz zaakceptować jej regulamin. 

3. Obowiązkowe działania na koncie

Trzecim obowiązkiem dla przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie wziąć udział w ofercie specjalnej Banku Pekao jest wykonanie z rachunku Konto Przekorzystne Biznes w każdym miesiącu z 5 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy tego rachunku:

 • przelewu do ZUS na kwotę co najmniej 300 zł lub
 • w przypadku rolników indywidualnych - minimum jednego przelewu do KRUS na kwotę min. 300 zł.

Bank wypłaci premię na rachunek firmowy po weryfikacji spełnienia wymienionych kryteriów, o ile w dacie naliczenia premii konto będzie aktywne i umowa o ten rachunek nie będzie w trakcie rozwiązania lub wypowiedzenia lub odstąpienia. 

Otwórz Konto Przekorzystne Biznes i odbierz nawet 2000 zł premii »

***

"Prześwietlamy promocje" to autorska seria artykułów, w której redaktorzy Bankier.pl podpowiadają, jak zarabiać na kontach bankowych. Analizujemy najnowsze oferty, wyjaśniamy kruczki i podpowiadamy, jak najłatwiej sięgnąć po nagrodę.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką podatkową i konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki