REKLAMA

Allegro rozpoczyna program skupu akcji własnych

2023-02-21 12:22
publikacja
2023-02-21 12:22

Allegro rozpoczyna program skupu akcji własnych w celu zrealizowania nagród z pracowniczego programu motywacyjnego, na co planuje przeznaczyć maksymalnie 25,4 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.

Allegro rozpoczyna program skupu akcji własnych
Allegro rozpoczyna program skupu akcji własnych
/ Allegro

Maksymalną cenę zakupu za jedną akcję ustalono na 35 zł, a liczbę akcji na 725.000.

Program będzie trwał w okresie od 22 lutego do 31 marca 2023 r.

Celem skupu akcji własnych jest zrealizowanie nagród przyznanych w ramach pracowniczego planu motywacyjnego Allegro. (PAP Biznes)

seb/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Ranking kont firmowych z rachunkiem walutowym

Komentarze (11)

dodaj komentarz
grzegorzkubik
Dają znak inwestorom by kupować.
simonsoft8
tak, robi mi się słodko, gdyby Allegro mogło spłacić tym cały dług
marianpazdzioch
To powinno kosztować 2 czy 3 zł ale co jak tam wiem :)
eglantyna
Najlepiej dla giełdy i inwestorów byłoy, gdyby allegro kupił wszystkie swoje akcje i zwinął się z giełdy.
Giełda nie powinna być miejscem na wałki i strzyżenie inwestorów. Przez spółki takie jak allegro zaufanie obywateli do GPW jest bardzo niskie.
tomasz686
Nie będę wchodził w polemikę nt. Allegro, ale głównym mącicielem na Warszawskiej GPW jest nasz nieudolny rząd i idioci na stołkach ministerialnych lub powoływani do zarządów spółek SP po znajomości. Już byle małpy by sobie lepiej radziły niż ta nasza banda kretynów u władzy. Obecnie największą miernotą jest Sasin, ale po prawdzie Nie będę wchodził w polemikę nt. Allegro, ale głównym mącicielem na Warszawskiej GPW jest nasz nieudolny rząd i idioci na stołkach ministerialnych lub powoływani do zarządów spółek SP po znajomości. Już byle małpy by sobie lepiej radziły niż ta nasza banda kretynów u władzy. Obecnie największą miernotą jest Sasin, ale po prawdzie to żaden premier czy minister od czasów reformy gospodarczej nie miał żadnych skrupułów żeby tandetnymi ustawami dobijać obroty i notowania (nie żeby przed reformą było lepiej, ale powiedzmy, że jest to moment od którego jest w ogóle sens coś porównywać).
Także Allegro może i złe, może dobre - nie znam się aż tak - ale za bajzel na GPW odpowiada rząd (ten i wszystkie poprzednie) i idioci do niego wybierani.
peluquero odpowiada tomasz686
za ponad 50% obrotu na WIG20 odpowiada wielka czwórka zza oceanu ;)
eglantyna odpowiada peluquero
"za ponad 50% obrotu na WIG20 odpowiada wielka czwórka zza oceanu ;)"

To nie ma wielkiego znaczenia. Wszystkie rynki na świecie są manipulowane - są duzi, więksi i mali. Duzi mogą manipulować kursem, ale żeby wyjść z inwestycji, albo wejść, nie mogą sobie tak po prostu kliknąć i kupić/sprzedać. Duży kapitał jest
"za ponad 50% obrotu na WIG20 odpowiada wielka czwórka zza oceanu ;)"

To nie ma wielkiego znaczenia. Wszystkie rynki na świecie są manipulowane - są duzi, więksi i mali. Duzi mogą manipulować kursem, ale żeby wyjść z inwestycji, albo wejść, nie mogą sobie tak po prostu kliknąć i kupić/sprzedać. Duży kapitał jest jak słoń, który, choć duży i może stratować, to jednak nie może się poruszać bez śladu ,bo widać go i czuć na kilometr.
simonsoft8
Allegro zachowuje się gdyby miało pieniądze, a englantyna miała wąsy
inwestor.pl
Sprzedali akcje na debiucie po 80 zł, a kupują po 30 zł. Kolejni leszcze dali się nabrać.
beju
leszcze to ci, którzy teraz sprzedają

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki