Studenckie Koło Naukowe „Klub Inwestora” działające przy Katedrze Rynków Kapitałowych Szkoły Głównej Handlowej zaprasza na siódmą edycję Targów Kont Studenckich, które odbędą się 25 i 26 lutego 2011 roku.
Punktem kluczowym projektu są targi, które odbywać się będą na Auli Spadochronowej w gmachu głównym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Ponadto, w czasie trwania Targów Kont Studenckich 7 odbędą się warsztaty prowadzone przez przedstawicieli banków i funduszy inwestycyjnych biorących udział w projekcie.
Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: www.inwestor.edu.pl
Kontakt: michalzebala@gmail.com
































































