Utrudnienia w mBanku: opóźnienia w procesowaniu wniosków

Klienci mBanku napotykają utrudnienia w składaniu wniosków o nowe produkty bankowe za pośrednictwem systemu internetowego banku. Problem polega na opóźnieniach w procesowaniu formularzy o uruchomienie lokaty lub nowego konta.

(FORUM)

O problemie poinformował nas czytelnik. Pytania o usunięciu utrudnień pojawiają się także na profilu facebookowym mBanku. Nie ma na razie informacji o tym, kiedy działanie systemu zostanie przywrócone do normy.

(Bankier.pl)

Na infolinii banku uzyskaliśmy potwierdzenie o utrudnieniach. Konsultant zapewnił o tym, że złożone wnioski zostaną przetworzone, jak tylko problem zostanie usunięty.

/mg

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 ~Sceptyczny_pl

Mój wniosek z opóźnieniem, ale zrealizowali.
Jak ktoś przez opóźnienie stracił, to trzeba reklamację składać.
Z mojego doświadczenia: mBank opóźnił mi kiedyś jeden przelew, przyznał się do błędu i oddał mi ok. 12zł kosztów, które poniosłem z powodu opóźnienia płatności. Dodam, że to był jeden przelew na kilkanaście lat w tym banku:)

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 0 ~xxx

Dziwny trochę ten problem, jakiś wybiórczy jest, bo nie ma problemu z założeniem lokaty z konta biznesowego, tylko z prywatnego :-(

! Odpowiedz
0 2 ~CD

To jest nic, mi mBank od 2 miesięcy nie może zwrócić kilkudziesięciu tysięcy zł, jakie otrzymałem w spadku. Oczywiście od rzeczonej kwoty oprocentowanie nie jest naliczane żadne, ale większy problem, że na razie kasy nie widzę. Pracownik obiecał że zadzwoni w pn - nie zadzwonił. Może ekipa bankier.pl zainteresuje się tematem?

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
3 4 ~kxwx

Problem niby mały. Tylko kto mi zwróci stracone ( a może raczej nie zarobione ) pieniążki , z powodu braku możliwości złożenia wniosku o lokatę ?

! Odpowiedz
8 1 ~arek

nie mialam zadnych utrudnien nigdy w getin up, wszystko na czas i bez problemow

! Odpowiedz
0 1 ~as

chyba jesteś arka

! Odpowiedz
2 3 ~yup

Sądzą się przez internet czy co?

http://sjp.pwn.pl/slowniki/procesowa%C4%87.html

! Odpowiedz
0 3 ~Bogdan

Do aplikacji mobilnej też nie mogę się zalogować, a chciałem zapłacić na stacji benzynowej blikiem

! Odpowiedz
3 5 ~CoToMaByć

Utrudnienia w czym? W przetwarzaniu chyba, a nie w procesowaniu. Procesować to się można z bankiem w sądzie, a nie wniosek procesować.

! Odpowiedz
2 3 ~ja

Wniosek również można procesować....

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl