Saxo Bank przedstawia swoje prognozy na najbliższy kwartał. Objaśnia w nich, co będzie się działo z ropą naftową oraz jak inwestować w złoto. Wskazuje także na rynek walut i stabilną pozycję dolara, który w niedalekiej przyszłości ma się umacniać. Podaje też typy inwestycji na rynku akcji – zdaniem dr Macieja Jędrzejaka, Dyrektora Zarządzającego Saxo Bank, warto spojrzeć w kierunku krajów Ameryki Południowej i Azji.


Saxo: Kupuj Airbusa, spoglądaj na Kolumbię
- Rekomendujemy zakup akcji Airbusa, wiąże się to z perspektywami branży lotniczej, która będzie zyskiwała na tanich cenach ropy. Możemy też spojrzeć szerzej, proponujemy zakup akcji z rynku kolumbijskiego – nowej gwiazdy Ameryki Łacińskiej.
Dodatkowo potencjalne inwestycje widzimy w Azji, nie tylko na rynku indyjskim, ale też rynku przedsiębiorstw zajmujących się hazardem w Makao, z trzema głównymi firmami, których zakup rekomendujemy na najbliższe dwa miesiące.


























































