REKLAMA

Rossmann limituje sprzedaż mydła i papieru toaletowego

2020-03-13 19:07
publikacja
2020-03-13 19:07

W ostatnich dniach, w związku z koronawirusem, Polacy ruszyli na zakupy. Żeby ograniczyć przypadki masowego wykupowania produktów pierwszej potrzeby, jak mydło czy papier toaletowy, sieć drogerii Rossmann podjęła decyzję o ograniczeniu sprzedaży towarów tego rodzaju.

fot. / / Bankier.pl

Zdjęcia pustych półek, na których wcześniej wystawione było mydło lub papier toaletowy, od kilku dni bez trudu można znaleźć w mediach społecznościowych. Rossmann przyznaje, że w związku ze zwiększonym popytem na niektóre produkty, nie jest w stanie zagwarantować stałej dostępności takich produktów, jak płyny antybakteryjne, płyny do dezynfekcji, mydła czy papieru toaletowego.

W komunikacie zamieszczonym w serwisie Facebook, sieć drogerii informuje, że zdecydowało o ograniczeniu sprzedaży deficytowych produktów do 3 sztuk na osobę. "Przy masowych zakupach dokonywanych przez Klientów, towar jest wyprzedawany bardzo szybko i czasami w ogromnych ilościach, w związku z czym wprowadziliśmy limit jednorazowego zakupu maksymalnie 3 sztuk tego typu artykułów, aby zakupy mógł zrobić każdy. Prosimy o empatię i wyrozumiałość" - czytamy w oficjalnym wpisie.

fot. / / Bankier.pl

Klientów dokonujących zakupu produktów przez internet poinformowano, że muszą liczyć się z wydłużonym czasem dostaw.

W skierowanych do klientów słowach przedstawiciele drogerii zachęcają klientów do zachowania szczególnych środków ostrożności, w tym zaprzestanie korzystania z testerów wystawionych w drogeriach. Sieć sugeruje również płatności bezgotówkowe, w związku z ostrzeżeniami WHO, że banknoty również mogą być nośnikiem koronawirusa.

MW

Źródło:
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
adam.1983
a co za problem kupić 3 sztuki wyjść ze sklepu i wrócić po kolejne 3 sztuki
prs
Rozumiem antybakteryjne np mydlo, ale...papier toaletowy?..

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki