REKLAMA

Reportażystki Polskiego Radia Lublin nagrodzone

2009-04-25 10:44
publikacja
2009-04-25 10:44
Reportażystki Polskiego Radia Lublin - Anna Kaczkowska i Czesława Borowik zostały laureatkami Festiwalu Cywilizacji i Twórczości Audiowizualnej MEDIATRAVEL 2009 w Łodzi. Wręczenie laurów nastąpi dzisiaj w Filharmonii Łódzkiej podczas Uroczystej Gali. 

Podczas tej uroczystości Anna Kaczkowska odbierze Nagrodę Główną - World Mediatravel - w kategorii Audycje Radiowe za reportaż "Ameryka bez wizy". Jurorom przypadł do gustu pomysł, humor i sposób podejścia do tematu tego radiowego reportażu. 

Wyróżnienie w tej samej kategorii odbierze Czesława Borowik za reportaż "Sztuka wróciła". To z kolei malowniczy dźwiękowy sposób ukazania polskiej prowincji, gdzie sztuka, a w szczególności teatr opanowała codzienne życie jej mieszkańców. Rzecz dotyczy mieszkańców Siennicy Różanej, którzy po blisko 90-latach reaktywowali w swojej miejscowości teatr.  

Organizowany już po raz 6-ty Festiwal MEDIATRAVEL to podróż po mediach, których twórcy są zainspirowani światem, a w szczególności: człowiekiem, społecznością i środowiskiem, w którym żyje, konfliktami i problemami społecznymi, obyczajami i zwyczajami ludzi, a także całą dziedziną współczesności - czyli tym wszystkim, co człowieka otacza.
Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki