REKLAMA

Zrób przelew wcześniej. Banki zapowiedziały przerwy techniczne

2021-09-10 13:20
publikacja
2021-09-10 13:20
Zrób przelew wcześniej. Banki zapowiedziały przerwy techniczne
Zrób przelew wcześniej. Banki zapowiedziały przerwy techniczne
fot. lucadp / / Shutterstock

Niedostępność płatności Blik na telefon, brak możliwości wypłaty pieniędzy z wpłatomatów czy zrobienia przelewu - utrudnienia czekają na klientów kilku banków w najbliższy weekend. Jak co tydzień, na Bankier.pl sprawdzamy przerwy techniczne.

Na najbliższy weekend cztery banki zapowiedziały przerwy techniczne: ING Bank Śląski, Bank Pekao, Alior Bank oraz Toyota Bank. Pierwsze niedostępności zaczną się w sobotę.

Przerwa techniczna w ING Banku Ślaskim

W najbliższy weekend będzie przerwa techniczna w działaniu wpłatomatów w ING Banku Śląskim. W nocy z soboty na niedzielę (11 na 12 września) pomiędzy godziną 22:00 a 3:00 oraz z niedzieli na poniedziałek (12 na 13 września) od godziny 22:30 do 5:00. W tym czasie wystąpi przerwa w działaniu wpłatomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash.

Dodatkowo w sobotę (11 września) bank przeprowadzi prace serwisowe w module Makler oraz aplikacji ING Makler Mobile. Pomiędzy godziną 8:00 a 20:00 niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Bank Pekao z przerwą w działaniu Blika

Dwie przerwy techniczne zaplanował Bank Pekao. W niedzielę (12 września) pomiędzy 0:30 a 4:30 klienci nie zrobią przelewu na telefon Blik w aplikacji mobilnej oraz przelewu natychmiastowego Express Elixir. W ten sam dzień od 1:30 do 2:30 niedostępny będzie serwis bankowości internetowej, aplikacja mobilna, Pekao24Makler oraz platformy eTrader Pekao.

Prace serwisowe w Alior Banku

W sobotę (11 września) od godziny 9:00 do 21:00 niedostępny będzie system inwestycyjny dla klientów Alior Banku. W tym czasie instytucja będzie przeprowadzać prace serwisowe.

Utrudnienia w Toyota Banku

Klienci Toyota Banku muszą liczyć się z utrudnieniami w niedzielę (12 września) w godzinach od 6:00 do 14:00. Podczas prac serwisowych wystąpią czasowe niedostępności w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, autoryzacji transakcji kartowych, zastrzeżenia karty, zmiany limitów oraz kodu PIN do usług tzw. szybkich płatności oraz systemu składania wniosków online.

Kliknij, aby przejść dalej (Bankier.pl)

Dominika Florek

Źródło:
Tematy
Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki