Poznańskie Dni Przedsiębiorczości dla przyszłych biznesmenów

17.03. Poznań (PAP) - Warsztaty z psychologii biznesu, budowania marki w sieci, czy prowadzenia rodzinnego interesu to tylko niektóre zagadnienia, z jakimi będą mogli zapoznać się uczestnicy pierwszych Poznańskich Dni Przedsiębiorczości, które odbędą się 6 i 7 kwietnia.

"Poznańskie Dni Przedsiębiorczości adresowane są zarówno do 98 tysięcy przedsiębiorców, którzy funkcjonują w aglomeracji poznańskiej, jak i dla osób, które dopiero myślą o otwarciu własnego biznesu. Istnieje pewien paradoks, że dużo uwagi poświęcamy kwestii zatrudniania, a mało tym, którzy dają tę pracę i podejmują przy tym ryzyko. Chcemy też promować postawy ludzi przedsiębiorczych oraz współpracę biznesu, nauki i instytucji administracyjnych" - powiedział podczas konferencji wiceprezydent Poznania Tomasz Kayser.

Podczas imprezy, która odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przyszli i obecni przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach, m.in. z psychologii biznesu, budowania marki w sieci, czy prowadzenia rodzinnego interesu. Swoją pomocą będzie służyło 30 fachowców z ośrodków naukowych, bankowości i doradztwa zawodowego. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowymi trendami w zakresie rozwiązań organizacyjnych i technologicznych oraz możliwościami promocyjnymi i inwestycyjnymi.

W ramach przedsięwzięcia odbędzie się czwarte Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej, które wspiera i zachęca do inwestowania w regionie. Poznańskie Dni Przedsiębiorczości to wspólna inicjatywa Miasta Poznania, Powiatu Poznańskiego, Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. (PAP)

lic/ mki/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne