REKLAMA

Kuczyński: Rekordy absurdu?

2020-01-17 10:35
publikacja
2020-01-17 10:35
Kuczyński: Rekordy absurdu?
Kuczyński: Rekordy absurdu?
fot. Krzysztof Żuczkowski / / FORUM

S&P500 przebił 3300 pkt w reakcji na podpisanie pierwszego etapu porozumienia USA-Chiny. W tle do Senatu trafiają dokumenty rozpoczynające dochodzenie, choć rynek w impeachment Donalda Trumpa nie wierzy. Tymczasem u nas - rekordy inflacji, choć RPP uspokaja: wszystko w normie, a w studio - Piotr Kuczyński.

Źródło:
Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (13)

dodaj komentarz
open_mind
Takie tam na weekend: Spokojnie obszedłem gospodarstwo i wszystko po staremu! Kury się niosą mleko jest u krów a i w polu wygląda wszystko fenomenalnie, woda w studni też jest, świnki wesoło kwiczą i to nie te z KODu. Tylko burek przy budzie mnie zaniepokoił, taki dziwnie wesoły tak radośnie szczeka - jak by po Angielsku!Takie tam na weekend: Spokojnie obszedłem gospodarstwo i wszystko po staremu! Kury się niosą mleko jest u krów a i w polu wygląda wszystko fenomenalnie, woda w studni też jest, świnki wesoło kwiczą i to nie te z KODu. Tylko burek przy budzie mnie zaniepokoił, taki dziwnie wesoły tak radośnie szczeka - jak by po Angielsku! How, How, How, Myślę co też wymyślił ten bury syn i pytam jego – a on mi odszczekał: „Czemu nie sprowadzić wyrabiających się Polaków z powrotem odtworzyć polski przemysł, bankowość, wytwórnie nawozów i pozostałe dobra sprzedane zachodowi za pół darmo. Wykopać zachodnie obozy pracy wyzyskowej, stworzyć Polskę silną jak nigdy przedtem, a nie nadstawiać tylnej części ciała albo wschodowi albo zachodowi, pogodzić się z Putinem. ?” Cie choroba myślę Pies rację ma i widać że Reja czytał. Pogłaskałem psa i dałem mu kawałek Polskiej kiełbasy.
silvio_gesell
Czyli jednak się zgadzamy, bo piszesz to co myślę.
antybolszewik
Tak, tak Putinowy synu. Marzy się wam Polska pod ZBIRem. Weźcie się do roboty bo wasza gospodarka już kolejny rok w stagnacji. Putin musiał rząd zmieniać i obiecywać poprawę bo moskwianie coraz chudsi.
s0bol
Kolejny rekord - 3330 zdobyte. Pięknie rośnie. Chyba trochę dokupie
tygztqbq77n5mg9ercmet
Może to głupie pytanie, ale nurtuje mnie to od dłuższego czasu:

Kim jest ten Kuczyński, że lansuje się go na znawcę rynków? Nie dorobił się na giełdzie, nie jest ekonomicznym guru światowej klasy, noblistą też nie jest. Czemu miałbym go słuchać?
marianpazdzioch
Bo ma siwe włosy ;) Jest przez to wiarygodny dla auditores. Tak przynajmniej wskazują badania amerykańskich naukowców - najbardziej pożądany, "wiarygodny" prezenter telewizyjny jest w mocno średnim wieku i jest siwy.
open_mind
Cóż, giełdy szybują na „automatycznym pilocie” a ich wykres przypomina niekontrolowany lot wznoszący boeinga 737 max przed katastrofami. W obu przypadkach to człowiek w pogoni za zyskiem zaczął „majstrować” przy pryncypiach.
open_mind
Kiedy w nocy z 8 na 9 stycznia na amerykańskie bazy w Iraku spadły wystrzelone przez Iran pociski balistyczne, Pentagon niemal natychmiast poinformował, że w ataku nie ucierpiał żaden Amerykanin. Teraz, ponad tydzień od tamtych wydarzeń, dowództwo sił zbrojnych USA nagle poinformowało, że jednak hospitalizowanych zostało Kiedy w nocy z 8 na 9 stycznia na amerykańskie bazy w Iraku spadły wystrzelone przez Iran pociski balistyczne, Pentagon niemal natychmiast poinformował, że w ataku nie ucierpiał żaden Amerykanin. Teraz, ponad tydzień od tamtych wydarzeń, dowództwo sił zbrojnych USA nagle poinformowało, że jednak hospitalizowanych zostało 11 żołnierzy, a kilku wciąż przebywa w szpitalu. Więc po co była ta maskarada? A tarcze antyrakietowe zezłomowali ? USA nawet nie wspomina o roli tarcz w tej porażce obronnej.
pomorzaninm odpowiada open_mind
to najciekawsze ze gdzie nie przechwycili zadnej iranskiej rakiety..pytanie po co my tyle mld usd wydajemy na ich technologie w takim razie ?
open_mind odpowiada pomorzaninm
Bo monster musi być karmiony.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki