REKLAMA

INNO GENE S.A.: Podpisanie przez spółkę Central Europe Genomics Center umowy o współpracy technologicznej z BGI

2020-01-21 15:43
publikacja
2020-01-21 15:43
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 1 / 2020
Data sporządzenia: 2020-01-21
Skrócona nazwa emitenta
INNO GENE S.A.
Temat
Podpisanie przez spółkę Central Europe Genomics Center umowy o współpracy technologicznej z BGI
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Spółka INNO-GENE S.A. (Emitent) w dniu 21 stycznia br. powzięła informacje od spółki portfelowej Central Europe Genomics Center (CEGC) o podpisaniu umowy o współpracy technologicznej z firmą BGI (BGI) z siedzibą w Shenzhen w Chinach dla celów realizacji zamówienia wynikającego z przetargu nieograniczonego nr PN 454/2019 „Genomiczna Mapa Polski II” ogłoszonego w ramach projektu „ECBiG - Europejskie Centrum Bioinformatyki i Genomiki”.

Umowa na realizację zamówienia została podpisana przez CEGC w dniu 18 listopada 2019 roku o czym Emitent informował w raporcie bieżącym nr 13/2019 opisując też szczegółowo jego przedmiot.

BGI z siedzibą w Shenzhen w Chinach, jest jednym z wiodących na świecie organizacji zajmujących się naukami Life Science i genomiką. BGI posiada współpracę i partnerstwo z tysiącami różnych organizacji, z ponad 100 krajów w wielu interdyscyplinarnych dziedzinach badań, w tym zdrowia medycznego, ochrony zasobów i usług sądowych. Jednocześnie BGI zapewnia sprzęt, wsparcie techniczne i rozwiązania dla potrzeb krajowych gospodarek i środków utrzymania ludzi, takich jak medycyna precyzyjna. W ostatnich latach BGI był zaangażowany w krajowe projekty genomiczne w Danii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Chinach.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-01-21 Jacek Wojciechowicz Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Otwórz konto mBiznes Standard w mBanku, zyskaj 350 zł oraz aktywnie korzystaj z konta w którym masz gwarancję braku opłat przez 2 lata i 0 zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym

Otwórz konto mBiznes Standard w mBanku, zyskaj 350 zł oraz aktywnie korzystaj z konta w którym masz gwarancję braku opłat przez 2 lata i 0 zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki