Grupa Kapitałowa IMMOBILE w czołówce spółek w klasyfikacji „Lider komunikacji online”

Grupa Kapitałowa IMMOBILE znalazła się trójce najlepszych spółek w kategorii małych spółek „Lider komunikacji online”, w konkursie Złotej Strony Emitenta, organizowanej corocznie przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Zakończony został II etap Konkursu Złota Strona Emitenta XII. Po raz kolejny spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”. Drugi etap polegał na wyłonieniu po 3 nominatów w obu klasyfikacjach dla każdej kategorii. Dokonało tego jury konkursowe, złożone ze specjalistów między innymi w takich dziedzinach jak: grafika, dziennikarstwo, technologia, ekonomia czy relacje inwestorskie. Każdy członek jury oceniał stronę w obrębie swojej specjalności w skali od 0 do 10 punktów. W klasyfikacji „Najlepszy serwis IR” ocenianych było 39 witryn internetowych, natomiast w klasyfikacji „Lider komunikacji online” sprawdzonych zostało 36 stron www.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE znalazła się w czołówce konkursu już czwarty rok z rzędu. Elementami ocenianymi przy wyborze finałowej trójki były takie aspekty jak: opinia inwestora instytucjonalnego / analityka, opinia inwestora indywidualnego, opinia dziennikarza oraz komunikacja telefoniczna i mailowa z inwestorami. Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny udało nam się sprostać wysokim oczekiwaniom przedstawicieli rynku kapitałowego. GK IMMOBILE od lat przyjmuje strategię aktywnej komunikacji z rynkiem, pozostając otwartą na dialog i podejmując wiele ułatwiających go inicjatyw. Oprócz użytecznej dla czytelnika strony internetowej, prezentujemy najważniejsze wydarzenia z życia naszych spółek na blogu inwestora oraz korzystamy z innowacyjnych form komunikacji, takich jak newslettery, webinary, czaty inwestorskie i inne. Jednocześnie Zarząd spółki nie rezygnuje z tradycyjnych form kontaktu, będą otwartym na spotkania indywidualne z inwestorami i innymi uczestnikami rynku.

Laureatów Konkursu na etapie III wybierze Kapituła, w której zasiądą przedstawiciele instytucji rynku kapitałowego. Obrady Kapituły odbędą się 23 maja br. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 5 czerwca 2019 roku podczas XI Kongresu Relacji Inwestorskich SEG.

Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.