REKLAMA

Deichmann wprowadza do swoich sklepów obuwie marek Wojas i Bartek

2019-09-19 15:18
publikacja
2019-09-19 15:18

Deichmann wprowadzi we wrześniu do swoich sklepów w Polsce obuwie marek Wojas i Bartek - poinformował Deichmann w komunikacie prasowym. Ponadto, obuwie tych marek pojawi się w sklepach tej sieci w krajach regionu.

Wiesław Wojas, prezes zarządu firmy Wojas SA. / fot. Tomasz Pikula / Puls Biznesu

Jak podano w komunikacie, specjalnie stworzone dla Deichmann kolekcje butów Wojas i Bartek będą dostępne w wybranych sklepach w kraju oraz w sprzedaży internetowej. Ponadto, obuwie Wojas pojawi się w sklepach Deichmann w Rumunii, Bułgarii, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech, a marka Bartek w Rumunii, Bułgarii, Czechach i na Słowacji.

"Oznacza to dla nas poszerzenie kanału dystrybucji marki Wojas i dotarcie z ofertą naszego obuwia do szerokiego grona nowych klientów” – powiedział, cytowany w komunikacie, Wiesław Wojas, prezes firmy Wojas.

Wojas produkuje kilkaset tysięcy par butów rocznie. Produkty firmy dostępne są w blisko 170 sklepach firmowych na terenie Polski, Słowacji, Czech, Białorusi i Rosji oraz w sklepie internetowym.

Bartek produkuje obuwie dla dzieci i młodzieży. Firma dostarcza obuwie do sklepów sieciowych, multibrandowych oraz typu franczyzowego. Od kwietnia tego roku 56 proc. jej akcji ma Wojas.

Deichmann jest obecny w Polsce od 22 lat, posiada 247 sklepów obuwniczych.(PAP Biznes)

pel/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
artur17
Super. Zawsze kibicuję polskim producentom.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki