REKLAMA

Darmowy urlop na Malediwach? Tak, ale trzeba pomóc ratować żółwie

2019-06-27 08:53
publikacja
2019-06-27 08:53
cococollection.com

To jedna z ofert, które spokojnie można wrzucić do kategorii "praca marzeń". Luksusowy hotel na Malediwach poszukuje stażysty, który za wikt i opierunek będzie ratować żółwie. Gdybyśmy chcieli tam spędzić urlop, musielibyśmy zapłacić 5 tys. funtów (ok. 24 tys. zł).

Resort Coco Palm Dhuni Kolhu ogłosił nabór na stażystę, który przez dwa tygodnie będzie pracował w ich morskim centrum ratującym żółwie. Jednak za swoją pracę nie otrzyma wynagrodzenia.

Dlaczego więc miałaby to być praca marzeń? Przez ten czas będzie miał do dyspozycji luksusową willę i możliwość dowolnego korzystania z restauracji. Dodatkowo otrzyma darmowy bilet z kraju, z którego będzie pochodził i transport do hotelu. Gdybyśmy chcieli wykupić takie wakacje, ich koszt wyniósłby około 24 tys. zł. 

- Czekamy na aplikacje od osób, które chcą skorzystać z tej niezwykłej szansy, jaką daje udział w naszym projekcie - mówi Siraj Waseem, główny dyrektor ośrodka Coco Pam Dhuni Kolhu. W czasie 4 lat działania centrum ratowania żółwi udało się pomóc ponad 40 osobnikom. 

/ cococollection.com

Do obowiązków stażysty, oprócz pływania w lazurowych wodach, należałoby:

  • karmienie żółwi,
  • czyszczenie ich wybiegów,
  • pomaganie przy pielęgnacji i zabiegach weterynaryjnych,
  • uczestniczenie w wypuszczaniu zdrowych osobników na wolność,
  • oprowadzanie gości, którzy chcieliby odwiedzić centrum (w tym gwiazd i celebrytów, co może być dodatkowym plusem),
  • współtworzenie mediów społecznościowych ośrodka ratującego żółwie.

Do tego jako bonus stażysta otrzyma możliwość popłynięcia w słynny na Malediwach rejs "zachodzącego słońca" oraz nurkowania w zapierającym dech w piersiach Atolu Baa. 

O ten staż "biją" się chętni z całego świata. Prezentacje [szczegóły w ramce poniżej] należy przesłać poprzez stronę internetową do 1 lipca, a więc czasu jest niewiele. Zwycięzcę poznamy 4 lipca. 

CV i co jeszcze?

Kandydaci na stażystę muszą przesłać:

  • 2-3-minutowy filmik oraz
  • list motywacyjny (około 500 słów).

Szczegóły aplikacji znajdują się na stronie www.cococollection.com

Warunkiem przystąpienia do stażu jest ukończenie 18 lat. Nie jest konieczne posiadanie wcześniejszego doświadczenia w pracy ze zwierzętami, choć oczywiście będzie to dodatkowym atutem. 

Start stażu - do negocjacji, ale w sierpniu tego roku.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
mkx
Za 24000zł reklama że hej! A bankier to łyknął....
wizytator
Gdyby to polski pracodawca szukał do takiej pracy to pewnym jest, że wymagał by minimum 2 letniego stażu pracy z żółwiami i znajomosci 3 języków obcych.
Mile widziany jezyk migowy.

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki