REKLAMA

CBA weszło do firmy byłego rzecznika PiS. Chodzi o współpracę z Azotami

2021-06-24 06:50
publikacja
2021-06-24 06:50
CBA weszło do firmy byłego rzecznika PiS. Chodzi o współpracę z Azotami
CBA weszło do firmy byłego rzecznika PiS. Chodzi o współpracę z Azotami
fot. Marek Wiśniewski / / FORUM

Funkcjonariusze CBA przeszukali we wtorek warszawskie biuro R4S, PR-owej agencji Adama Hofmana, byłego rzecznika PiS. CBA interesuje się umowami R4S m.in. z państwowymi Azotami – informuje w czwartek "Gazeta Wyborcza".

Funkcjonariusze CBA weszli do pomieszczeń na 26. piętrze wieżowca przy ul. Emilii Plater w Warszawie we wtorek rano. Tu - jak podaje "GW" - w ekskluzywnym biurowcu, ma siedzibę agencja R4S, w której partnerami są ludzie z "układu wrocławskiego" – m.in. Adam Hofman i Robert Pietryszyn – opisywanego niedawno przez "Wyborczą" w kilku tekstach.

Według nieoficjalnych informacji gazety, CBA szukała w biurze firmy umów i faktur na obsługę państwowej Grupy Azoty oraz jej spółek córek. Z analizy CBA wynika, że w 2016 r. R4S zarobiła w Azotach ponad pół miliona zł.

Według rozmówców "GW" przeszukanie ma związek ze śledztwem, które prowadzi Prokuratura Regionalna w Szczecinie. Dotyczy ono nieprawidłowości w zarządzaniu Zakładami Chemicznymi "Police" należącymi do Grupy Azoty.(PAP)

ktl/ jann/

Źródło:PAP
Tematy
Sprawdź jak zyskać 350 zł z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać 350 zł z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (10)

dodaj komentarz
anty12
Zbysio ladnie niszczy kartofla i pinokia :D
jarekzbyszek
Oj to proste śledztwo. Wystarczy wejść na osiedle Awangarda w Warszawie i przeszukać mieszkania na ostatnich piętrach te 200 m2. Tam mieszkają właściciele R4S i ich klienci z państwowych monopoli.
podatnik-
Zaraz, zaraz a jego żona zwróciła do ZUSu niesłusznie pobrane świadczenia?
billbill85
Gdybym miał naprawdę układy w PiS to CBA by tam nie wchodziło :)
anty12
Ni pisze ze zbysio go dojechal :D
3456
kradną nie boją się ,jest policja jak coś ,będą lać jak trzeba będzie.
krrzysiek2
a czego się można spodziewać po ludziach z pisu? toż to sami rozmodleni złodzieje i malwersanci.
Głupi naród to kupił...zwłaszcza wieś starsi i mniej rozgarnięta część społeczeństwa.
mikroprzedsiebiorca
Czyli ten cały Hoffman zamiast pracować na wolnym rynku, tak jak się kreuje, przyssał się do spółek skarbu państwa, którymi zarządzają jego koledzy. PIS niczym się nie różni od PO w kwestii afer. Jak tylko PIS nie wygra wyborów, wypłynie całe szambo i masa przekrętów, ale oczywiści nikt nie pójdzie siedzieć,Czyli ten cały Hoffman zamiast pracować na wolnym rynku, tak jak się kreuje, przyssał się do spółek skarbu państwa, którymi zarządzają jego koledzy. PIS niczym się nie różni od PO w kwestii afer. Jak tylko PIS nie wygra wyborów, wypłynie całe szambo i masa przekrętów, ale oczywiści nikt nie pójdzie siedzieć, jak zwykle.
darius19
racja - sporo musi byc "zamiecione pod dywan"
jkl777
Sporo tych KRYSZTAŁÓW w tym PiSie. Nawet SLD za czasow rzadzenia tylu nie mialo. Ale to inne pieniadze byly i prosiaczki mialy mniej w korytku.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki