REKLAMA

Awaria w ING Banku Ślaskim

2021-10-22 11:53, akt.2021-10-22 13:34
publikacja
2021-10-22 11:53
aktualizacja
2021-10-22 13:34
Awaria w ING Banku Ślaskim
Awaria w ING Banku Ślaskim
fot. Bjoern Wylezich / / Shutterstock

W piątek miała miejsce awaria w ING Banku Śląskim. Klienci nie mogli zalogować się do systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej. Nie można było m.in. zrobić przelewów oraz zapłacić Blikiem. 

"Awaria systemu w ING", "Nie działa serwis internetowy ING oraz aplikacja mobilna tego banku", "W aplikacji mobilnej wyświetla się błędny PIN, pomimo iż wpisuję dobry", "Brak możliwości zalogowania się na konto w ING. Brak możliwości potwierdzenia transakcji kartą w internecie w ramach 3DSecure" – mogliśmy przeczytać w zgłoszeniach czytelników Bankier.pl przesyłanych do redakcji na adres alert@bankier.pl.

Pierwsze sygnały o problemach z dostępem do bankowości internetowej oraz mobilnej w ING Banku Ślaskim pojawiły się około 11:30 w piątek (22 października). Użytkownicy zgłaszali przede wszystkim brak możliwości zalogowania się na konto internetowe oraz w aplikacji mobilnej. W związku z tym nie mogli korzystać m.in. z płatności Blik oraz wykonywać przelewów.

"Mamy utrudnienia z dostępem do naszych usług. Już działamy w tej sprawie", "Mamy awarię. Staramy się, aby szybko przywrócić pełny dostęp do usług. Przepraszamy za utrudniania" – potwierdził ING Bank Śląski w odpowiedziach na komentarze użytkowników dotyczącym potencjalnej awarii w banku zamieszczone na Twitterze.

Około godziny 13 w piątek (22 października) ING Bank Śląski poinformował na Twitterze o przywróceniu działania usług. 

Kliknij, żeby przejść dalej (Bankier.pl)

DF

Mamy awarię :( Staramy się, aby szybko przywrócić pełny dostęp do usług. Przepraszamy za utrudniania.
Źródło:
Tematy
Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
drval
Nie mogę zamówić obiadu! Zmianiam bank.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki