REKLAMA

Arts Alliance S.A.: Objęcie nowych udziałów w jednostce stowarzyszonej z Emitentem – Aurora Studio Sp. z o.o.

2023-06-20 21:40
publikacja
2023-06-20 21:40
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 5 / 2023
Data sporządzenia: 2023-06-20
Skrócona nazwa emitenta
Arts Alliance S.A.
Temat
Objęcie nowych udziałów w jednostce stowarzyszonej z Emitentem – Aurora Studio Sp. z o.o.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Arts Alliance S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”, „Spółka”) w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 1/2021 z dnia 23 marca 2021 r., raportu bieżącego ESPI nr 5/2021 z dnia 6 maja 2021 r. oraz raportu bieżącego nr 6/2022 z dnia 17 sierpnia 2022 r. informuje, że w zgromadzenie wspólników jednostki stowarzyszonej z Emitentem – Aurora Studio sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej „Aurora Studio”) podjęło uchwałę o podwyższeniu kapitału zakładowego Aurora Studio poprzez ustanowienie 740 nowych udziałów Aurora Studio, w ramach którego Emitent objął 150 nowych udziałów Aurora Studio.

Po zarejestrowaniu podwyższenia kapitału zakładowego spółki Aurora Studio, Emitent będzie posiadał 19,91% udziałów w Aurora Studio.

Zespół spółki Aurora Studio realizuje obecnie produkcję gry w oparciu o własne IP z segmentu AA pod tytułem „HARM: Weather Warfare”. Realizowana gra to walking symulator z dużą ilością survivalu, craftingu oraz questów. Gra będzie osadzona w mrocznym, thrillerowym klimacie w którym akcja rozgrywa się we współczesnym ale mocno zniszczonym kataklizmami świecie. Inspiracją dla twórców gry były programy badawcze związane z wynalazkami Nicola Tesli, które polegały na bezprzewodowym przesyłaniu fal różnej częstotliwości oraz prądu, które mogą mieć wpływ na zawirowania pogodowe na znacznych obszarach ziemi.

W założeniu udziałowców, w tym i Emitenta, który bezpośrednio i pośrednio z innymi udziałowcami sprawuje kontrolę nad Aurora Studio, gra ma być wydana na platformie Steam w modelu Early Access. Premiera planowana jest na 2024 rok, choć dokładna data zostanie określona na końcowym etapie realizacji gry. Docelowo HARM ma być dostępny w pełnej wersji na PC, Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-06-20 Andrzej Zając Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki