REKLAMA
WEBINAR

AI wygryzie szpiegów? Oceniła zdrowie i nałogi Kim Dzong Un

2023-06-04 12:00
publikacja
2023-06-04 12:00

Wodza koreańskiego narodu (tego na północy) dręczy depresja, nałogi i dość duża nadwaga. Tak oceniają służby wywiadowcze Korei Południowej, opierając się m.in. na danych z telewizji, które zostały przeanalizowane przez sztuczną inteligencję. 

AI wygryzie szpiegów? Oceniła zdrowie i nałogi Kim Dzong Un
AI wygryzie szpiegów? Oceniła zdrowie i nałogi Kim Dzong Un
fot. Kim Jae-Hwan / / ZUMA Press

W opinii sekretarza wykonawczego parlamentarnej komisji ds. wywiadu Yoo Sang-bum Korea Północna na gwałt gromadzi wszelkie informacje medyczne dotyczące leczenia bezsenności, w tym leków nasennych tj. zolpidem. Stąd wywnioskowano, że Kim cierpi właśnie na dość poważny brak snu. 

Zapewne nie pomagają w tym sprowadzane hurtowo, mimo sankcji i rekordowych kar nakładanych na firmy, które je obchodzą, papierosy marek Marlboro i Dunhill. Do tego trzeba dodać wysokiej klasy przekąski. To w połączeniu z rosnącym uzależnieniem przywódcy od alkoholu moze doprowadzić właśnie do poważnych problemów z zasypianiem, a co za tym idzie pogłębiać deficyt snu. 

Na podstawie zdjęć i nagrań telewizyjnych AI oceniła wagę Kim Dzong Una. Przy wzroście około 167 cm waży około 140 kg. 

- Od końca ubiegłego roku na dłoniach i ramionach przewodniczącego Kima stale obserwowano zadrapania i siniaki, których przyczyną może być połączenie alergii i zapalenia skóry wywołanego stresem - przekazał Yoo Sang-bum.

Jak notuje dziennik "The Korean Herald" z ustaleń służby wywiadowczej wynika, że sytuacja obywateli Korei Północnej ulega dalszemu pogorszeniu. Liczba zgonów z powodu głodu w tym roku jest trzykrotnie większa niż w tym samym czasie w roku ubiegłym. Wynika to z rosnącego niedoboru żywności i wzrostu cen zbóż do najwyższego poziomu od czasu przejęcia władzy przez Kima - ceny ryżu i kukurydzy wzrosły w porównaniu z ub.r. odpowiednio o 30 i 60 procent.

Odnotowano także trzykrotny wzrost liczby przestępstw z użyciem przemocy.

aw/pap

Źródło:PAP
Tematy
Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Im więcej latasz, tym więcej zyskujesz!

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
jas2
Trzeba szpiegów i SI (AI) żeby się dowiedzieć, że przytył.

Dalibyście mi 10% tych wydatków a powiedziałbym to samo.
vacarius
Wystarczy go nie wpuścić nigdzie indziej niech sobie zyje w tym swoim raju a sam się powiesi. Tak ma każdy kto spróbował zycia na zachodzie. Niestety nas wódz Jarosław nigdy nie był za granicą.

Powiązane: Sztuczna inteligencja

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki