Zatrute wino dla złodziei

Przed sądem na Węgrzech stanie mężczyzna, który zastawił na złodziei pułapkę w postaci butelek z zatrutym winem. Winiarz przyznał się, że dodał do trunku płynu do chłodnic, żeby - jak mówił - "dać nauczkę" rabusiom, którzy regularnie okradali jego piwnicę.

Dla 30-letniego złodzieja grabież skończyła się tragicznie. Po wypiciu zatrutego wina trafił do szpitala, gdzie po kilku dniach zmarł. Pięciu innych włamywaczy jest w ciężkim stanie.

Winiarzowi, mieszkańcowi miasteczka położonego 50 kilometrów na wschód od Budapesztu, postawiono zarzut zabójstwa. 37-letni Węgier stanowczo zaprzecza, jakoby zamierzał kogoś zabić i wyjaśnia, że chciał tylko, żeby złodzieje się rozchorowali.

IAR/MSN NZ News &AFPang/dw/dj
Źródło: IAR
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~citizen

taka sama postkomuna jak u nas
złodziej sobie zasłużył a niewinnego człowieka teraz prześladują

! Odpowiedz
0 0 ~pije

a gdyby wzioł słoiki z grzybami i by był muchomo to tez by mnie oskarzyli?

! Odpowiedz
0 0 ~endi

muchomory w słoikach nie są trujące ale przyznam jeszcze ich nie próbowałem :)

! Odpowiedz
0 0 ~pijo

pewnie ze nie chcial ich zabic.... nie wiedzial ze tak duzo pijo i tak wypijo cale borygo...bym pewnie zrobil to samo co mnie to wino z borygiem bierze :PP

! Odpowiedz
0 0 ~dd

w prawie poszkodowanym jest bandyta

! Odpowiedz
0 0 ~miro

prawo jest tworzone przez bandytów w togach niezaleznie od kraju

! Odpowiedz
0 0 ~endi

to bardzo dobry pomysł , można by we wszystkim zastawiać pułapki na złodziei , np w pod siedzenie w samochodzie wkładać malutką minę przeciwpiechotną , taki złodziejaszek dobierze się do samochodu , jest szczęśliwy , a tu ni z tego ni z owego buch i nie ma d ..

! Odpowiedz
0 0 ~re

u nas złodzieje domagają się odszkodowań mamy inny ustrój

! Odpowiedz
0 0 ~Krzysztof

Zarzut zabojstwa ? facet posiadał butelki z plynem w ktorym byla trucizna ale na WLASNYM PRYWATNYM TERENIE, ktos kto tam wchodzi bez jego wiedzy i zgody LAMIE PRAWO, wiec gdyby nie probowano go OKRASC czyli POPELNIC PRZESTEPSTWA wobec niego to by nic im nie bylo, sami zlamali prawo, chcieli komus cos zabrac bo sami nie maja i dostali nauczke. Jak facet pojdzie siedziec za zabojstwo bo mial to na wlasnym terenie a mu sie wlamali i chcieli ukrasc to bedzie porazka wymiaru sprawiedliwosci. Ale to nie Polska wiec tam chyba ulozy sie :)

Pokaż cały komentarz !
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 4,4% I 2020
PKB rdr 3,1% IV kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,5% I 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 282,8 zł I 2020
Produkcja przemysłowa rdr 1,1% I 2020

Znajdź profil