REKLAMA

Wywiadownia gospodarcza zatrudnia psychologów

2014-05-04 23:20
publikacja
2014-05-04 23:20

Wywiadownia gospodarcza zatrudniająca tylko detektywów jest już passe. Pojawiają się w takich podmiotach pracownicy służb specjalnych, ochrony, a nawet...psycholodzy - czytamy w "Pulsie Biznesu".

Gazeta wyjaśnia, że wywiadownie szukają informacji o kontrahencie między innymi w Biurze Informacji Gospodarczych czy Krajowym Rejestrze Sądowym. W poszukiwaniu innych metod pozyskiwania informacji gospodarczej powstały podmioty, które zatrudniają detektywów. Niektóre z wywiadowni specjalizują się wyłącznie w takiej formie wywiadu. Jedna z firm poszła jednak krok dalej - wszyscy jej pracownicy są równocześnie detektywami i pracownikami ochrony. Oprócz usług dostarczania informacji, oferuje ona także kontrwywiad, windykację i ochronę danych osobowych.

Najnowszy pomysł w tej branży to zatrudnianie psychologów. Firma, która to stosuje, twierdzi, że dzięki analizie psychologicznej, można poznać charakter właściciela firmy i na tej podstawie ocenić potencjał przedsiębiorstwa, który w dużej mierze, zależy przecież od osoby, która ją prowadzi.

Więcej na ten temat - w "Pulsie Biznesu".

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/"Puls Biznesu"/kry/dyd
Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki