W weekend utrudnienia w kilku bankach

W weekend klienci niektórych banków muszą przygotować się na brak dostępu do systemu bankowości internetowej czy problem z wypłatą gotówki z bankomatu. Powodem są zaplanowane prace serwisowe.

W nadchodzący weekend klienci niektórych banków muszą liczyć się z przerwami technicznymi, które wiążą się z ograniczeniem dostępu do usług bankowych. Prace serwisowe zapowiedziały: BPS, Euro Bank, ING Bank Śląski oraz Nest Bank.

(fot. lucadp / YAY Foto)

BPS

Bank poinformował, że od godz. 23:00 dnia 25.01.2019 r. do godz.05:00 dnia 26.01.2019 r. z powodu prac serwisowych będzie niedostępny system bankowości internetowej.

Euro Bank

Zostały zaplanowane prace modernizacyjne w nocy z 25 stycznia na 26 stycznia 2019 r. w godzinach 23:35-04:30. W tym czasie nie będzie możliwe korzystanie z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

ING Bank Śląski

Klienci banku muszą liczyć się z utrudnieniami w zakresie korzystania z bankomatów oraz płatności BLIK w nocy 28 stycznia od 00:15 do 01:15, w związku z planowanymi pracami serwisowymi.

Nest Bank

W związku z planowaną migracją klientów na nowy system bankowości internetowej, bank zapowiedział przerwę techniczną, która rozpocznie się 25 stycznia od godz. 17:00 i potrwa do 28 stycznia (poniedziałek) do godz. 8:00. 

KR

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne