REKLAMA

T-Bull: z mieszkania na GPW

2015-11-19 15:25
publikacja
2015-11-19 15:25
fot. BTV /

- T-Bull to firma z pięcioletnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją gier na platformy mobilne. Głównie skupiamy się na grach wyścigowych i strzelankach - o dalszych planach firmy opowiada Damian Fijałkowski - Co-Founder & CTO w T-Bull S.A.

Skupiamy się na tym, żeby tworzyć wiele produktów, a nie jeden, który będziemy dewelopować przez długi czas. W naszej pięcioletniej historii zrobiliśmy ponad 150 produkcji. Zbliżamy się do tego, aby naszych gier ściągnęło się 100 milionów do końca roku. Liczymy, że się uda, teraz jest ponad 92 miliony. Chcemy pojawić się na giełdzie w 2016 roku. Pieniądze potrzebujemy na to, aby móc się rozwijać trochę szybciej. Pięć lat temu zaczynaliśmy tylko we dwóch, teraz jest nas 40 osób. Kolejny rok, to wejście na giełdę i kilkanaście premier w tym gra snajperska - mówi Damian Fijałkowski - Co-Founder & CTO w T-Bull S.A.

Rozmawiała Anna Drozd

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (5)

dodaj komentarz
~as
Nazwa skojarzyła mi się z byłem prezydentem...No tak, zalecał zmienić pracę, wziąć kredyt...
~bezpolitykier
Jeden gość ni diabła nie mógł znaleźć pracy (małopolskie kresy). Wziął kredyt, otworzył zakład pogrzebowy (w swojej miejscowości). Teraz...Biznes (bez wchodzenia na giełdę), tak trzymać !
Pozatrudniał ludzi, bo z żoną, sami nie dają rady. Buduje nowy dom. Nie chodzi na wybory...
~ccc
niech napisze ile mają przychodów i zysku za ostatnie pięć lat ... to zobaczymy ... no i na ile wyceniają tą swoją firmę ...
~peter
Mam firme w garażu, zajmuję się utrzymaniem ogrodów, 5 lat doświadczenia, aktywa w postaci taczek, grai i dwóch łopat. Jestem prezesem. Ogłaszam IPO, inwestorzy z kasą przybywajcie!
~krasnal
Gdyby to był w miarę normalny kraj i w miarę normalna giełda , to tak to powinno wyglądać !!! Ale dziś już nikt przy zdrowych zmysłach w tzw.IPO niczego nie kupi, bo ma bogate, bardzo bogate doświadczenia !!!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki